16.11.2017 15:54

Zobacz nagranie promujące trasę koncertową z hologramem Dio

Warszawski koncert z hologramem Dio zbliża się wielkimi krokami. Obejrzyjcie zatem, jak prezentuje się to widowisko.

Zobacz nagranie promujące trasę koncertową z hologramem Dio
foto: kadr z wideo

Grudzień 2017 w warszawskiej progresji rozpocznie się od wyjątkowego koncertu - Dio Returns. Nowoczesna technologia pozwala, by legendarny muzyk - Ronnie James Dio - pojawił się na scenie jako hologram, towarzysząc swojemu zespołowi.

Simon Wright, Craig Goldy, Scott Warren, Bjorn Englan, a na wokalu gościnnie Tim „Ripper” Owens i Oni Logan zabiorą słuchaczy w muzyczną podróż, wykonując wybrane utwory z solowej kariery Dio oraz z czasów jego występów z Rainbow oraz Black Sabbath.

Firma Eyelussion stworzyła trójwymiarowy hologram wokalisty. Zobaczcie zatem, jak prezentuje się ten hologram:

W wywiadzie dla Rolling Stone, gitarzysta Craig Goldy tak powiedział o tym nowatorskim pomyśle:

"

Robimy to ponieważ jesteśmy rodziną, a kiedy rodzina traci jednego ze swoich ukochanych członków, robi wszystko, aby zachować pamięć o nim. To przyświeca naszemu przedsięwzięciu. Kiedy występujemy w ten sposób na scenie, uważam, że upamiętniamy tym Dio. To jak nabożeństwo żałobne pod postacią rockowego koncertu. Myślę, że to daje fanom możliwość podziwiania talentu Dio na żywo, bez konieczności uciekania się do marnych jakościowo nagrań na YouTube. "

Koncert Dio Returns odbędzie się 9 grudnia 2017 w klubie Progresja w Warszawie. Otwarcie bram planowane jest na 19:00, a start koncertu na 20:00. Bilety w cenie 110 zł w przedsprzedaży i 130 zł w dniu koncertu. Dostępne są na stronach: www.shop.metalmind.com.pl; www.eventim.pl; www.ebilet.pl; www.ticketpro.pl; www.ticketportal.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Dio