14.10.2019 10:48

Zobacz nagranie z koncertu grupy KISS z 1983 roku. Muzycy wystąpili bez makijażu [WIDEO]

W 1983 roku KISS zagrał swój pierwszy koncert na europejskiej trasie w Lizbonie. Na nagraniu widzimy muzyków bez charakterystycznego makijażu.

KISS
foto: Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Abaca/East News

Na kanale KISSARMYHQ można znaleźć wyjątkowe wideo z udziałem grupy KISS. Widzimy na nim młodych muzyków z początków wieloletniej kariery. Nagranie pochodzi z 1983 roku i przedstawia artystów bez charakterystycznego makijażu. Vinnie Vincent, Eric Carr, Paul Stanley i Gene Simmons grają znane na całym świecie numery bez charakteryzacji na Spacemana, Demona, Catmana czy Ankh Warriora.

KISS: Zobacz koncert zespołu bez makijażu

W 1983 roku grupa KISS wyruszyła na europejską trasę koncertową "Lick It Up". Pierwszym przystankiem koncertów była Lizbona. Podczas występu w Portugalii muzycy nie nałożyli na twarze swoich czarno-białych makijaży. Nagranie z tego wydarzenia możecie zobaczyć poniżej:

Gene Simmons KISS
Gene Simmons KISS
Przeczytaj także Gene Simmons przeszedł operację. Żona udostępniła zdjęcie muzyka po zabiegu

Grupa KISS po 45 latach grania ogłosiła fanom, że kończy działalność. Muzycy po latach burzliwej kariery postanowiła zejść ze sceny. Na szczęście artyści odpowiednio pożegnali się także z polskimi fanami. Spektakularna trasa koncertowa End Of The Road dotarła również do krakowskiej TAURON Areny. Jak możemy wnioskować z oficjalnych wydarzeń grupy na Facebooku, ostatni koncert formacji zaplanowano na 9 maja 2020 roku.

Zobacz też: KISS zagra pierwszy w historii koncert dla... rekinów 

Tagi: Rock News Kiss