22.06.2018 13:57

Zobacz najbardziej metalową tłumaczkę języka migowego na koncercie Lamb of God

Widać, że ta kobieta naprawdę kocha metal i bardzo się postarała, żeby przekazać wszystkim tekst piosenek Lamb of God.

Tłumaczka języka migowego na koncercie Lamb of God
foto: kadr z wideo

Gdy tłumy fanów wybierają się na koncert ulubionej kapeli, wszystkie oczy są skierowane w stronę sceny. Czy zatem można ukraść show zespołowi, na który przyszło tysiące fanów? Można, ale trzeba całym swoim serduchem kochać muzykę.

Można wywnioskować, że kobieta, którą zaraz zobaczycie w akcji, uwielbia Lamb of God. Stała ona pod sceną i jako tłumaczka języka migowego oczywiście tłumaczyła tekst piosenek. Robiła to jednak w taki sposób, że zapewne większość fanów pod sceną zwróciła na nią uwagę. Kobieta mocno wczuła się w swoją rolę, kiwając się w rytm muzyki, a dzięki jej żywej mimice nawet osoby, które nie znają języka migowego mogą od razu zrozumieć, o co chodzi.

Tłumaczka języka migowego skradła show Lamb of God

Patrząc na nią można dojść do wniosku, że zaraz wyjdzie z siebie, tak dała się porwać metalowej muzyce.

Brawo dla tej kobiety, aż miło popatrzeć na taką fankę Lamb of God. Do podobnej sytuacji doszło również podczas koncertów Snoop Dogga w 2017 roku, na których pojawiła się również rozrywkowa tłumaczka języka migowego. Holly Maniatty naprawdę włożyła całe swoje serce w pracę.

Lamb of God jako Burn the Priest

18 maja 2018 roku ukazał się album „Legion:XX” z coverami m.in. Bad Brains, Ministry czy Cro-Mags. Jednak Lamb of God wydał ten krążek jako Burn the Priest - tak kiedyś właśnie nazywała się kapela, która rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Lamb of God