Zobacz najbardziej metalową tłumaczkę języka migowego na koncercie Lamb of God

Aleksandra Degórska
22.06.2018 13:57
Zobacz najbardziej metalową tłumaczkę języka migowego na koncercie Lamb of God Fot. kadr z wideo

Widać, że ta kobieta naprawdę kocha metal i bardzo się postarała, żeby przekazać wszystkim tekst piosenek Lamb of God.

Gdy tłumy fanów wybierają się na koncert ulubionej kapeli, wszystkie oczy są skierowane w stronę sceny. Czy zatem można ukraść show zespołowi, na który przyszło tysiące fanów? Można, ale trzeba całym swoim serduchem kochać muzykę.

Można wywnioskować, że kobieta, którą zaraz zobaczycie w akcji, uwielbia Lamb of God. Stała ona pod sceną i jako tłumaczka języka migowego oczywiście tłumaczyła tekst piosenek. Robiła to jednak w taki sposób, że zapewne większość fanów pod sceną zwróciła na nią uwagę. Kobieta mocno wczuła się w swoją rolę, kiwając się w rytm muzyki, a dzięki jej żywej mimice nawet osoby, które nie znają języka migowego mogą od razu zrozumieć, o co chodzi.

Tłumaczka języka migowego skradła show Lamb of God

Patrząc na nią można dojść do wniosku, że zaraz wyjdzie z siebie, tak dała się porwać metalowej muzyce.

Brawo dla tej kobiety, aż miło popatrzeć na taką fankę Lamb of God. Do podobnej sytuacji doszło również podczas koncertów Snoop Dogga w 2017 roku, na których pojawiła się również rozrywkowa tłumaczka języka migowego. Holly Maniatty naprawdę włożyła całe swoje serce w pracę.

Lamb of God jako Burn the Priest

18 maja 2018 roku ukazał się album „Legion:XX” z coverami m.in. Bad Brains, Ministry czy Cro-Mags. Jednak Lamb of God wydał ten krążek jako Burn the Priest - tak kiedyś właśnie nazywała się kapela, która rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.