Zobacz najbardziej spektakularną kamizelkę fana Kiss

Aleksandra Degórska
07.02.2018 16:57
Zobacz najbardziej spektakularną kamizelkę fana Kiss Fot. kadr z wideo

Ta katana robi naprawdę piorunujące wrażenie. Zobaczcie nagranie, w którym fan dokładnie zaprezentował ciuch.

Fani metalu mają słabość do jeansowych kamizelek z naszywkami z logo ulubionych kapel i w tym przypadku więcej znaczy lepiej. Niektórzy żartują, że taka ilość ozdóbek może spowodować, że człowiek się przewróci.

Jednak prawdziwi fani mają takie pomówienia gdzieś i doczepiają kolejne naszywki oraz przypinki. Jednak ten wielbiciel grupy Kiss przeszedł sam siebie. Jego kamizelka wygląda jak choinka i to dosłownie, bo oprócz ogromnej ilości przyszywek ma nawet światełka, które mogą migotać w różnym tempie. Koleś wpadł na taki pomysł właśnie podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Co więcej fan zebrał na tej kamizelce sporą ilość autografów nie tylko od samych muzyków, ale również od producentów czy grafika odpowiedzialnego za okładki płyt.

Zobaczcie, jak prezentuje się to cudeńko:

W naszym poradniku jak zostać prawdziwym heavymetalowcem jednym z kluczowych punktów jest właśnie odpowiedni strój, a kamizelka pełni bardzo ważną rolę. Katana musi być naprawdę okazała, mała ilość naszywek w ogóle nie wchodzi w grę, co też udowodnił ten fan grupy Kiss.

Wielki powrót kamizelki męskiej w nieco innej odsłonie

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.