21.06.2017 10:47

Zobacz ostatni klip Chrisa Cornella do „The Promise”

Numer powstał na potrzeby filmu „The Promise” w reżyserii Terry'ego George'a. Po lyric video otrzymaliśmy teraz oficjalny teledysk z muzykiem w roli głównej. 

Zobacz ostatni klip Chrisa Cornella do „The Promise”
foto: kadr z wideo

Chris Cornell stworzył utwór „The Promise” do filmu o tym samym tytule (polska wersja „Przyrzeczenie”). Obraz dotyczy ludobójstwa Ormian, Christian Bale i Oscar Isaac wcielili się odpowiednio w role amerykańskiego dziennikarza i studenta medycyny zakochanych w bohaterce granej przez Charlotte Le Bon.

Teraz otrzymaliśmy teledysk do tej kompozycji, w której widzimy niedawno zmarłego wokalistę. Zobaczcie, jak prezentuje się ten klip:

Producent filmu Eric Esrailian tak wspomina muzyka:

"

Chris Cornell był nie tylko dobrym przyjacielem rodziny od kilku lat, ale również jedynym w swoim rodzaju talentem, którego brakuje tak mocno, że ciężko to opisać słowami. To był dla mnie honor, że mogłem z nim współpracować przy „The Promise” przez kilka lat. "

Jeżeli natomiast chodzi o nowe utwory Chrisa Cornella to poznamy jego nagranie w ramach projektu „Johnny Cash Forever Words: The Music”, którym zajmuje się syn Johnny'ego Casha. Projekt idzie do przodu, ale na razie nie znane są szczegóły wydania płyty.

Tymczasem z okazji Dnia Ojca córka muzyka, Toni, napisała wzruszający list do swojego ojca:

"

Jesteś moim idolem, byłeś kimś, kogo zawsze podziwiałam. Zawsze przy mnie byłeś, pchałeś mnie do przodu każdego dnia i nadal to robisz. Za każdym razem, gdy płaczę czy czuję, że nie ma już żadnego wyjścia, słyszę twój głos: „Nie zamartwiaj się, zamartwianie się to tylko strata czasu, wszystko jest ok”. Przyjmowałam to do serca, pewnie dlatego, że wszystko co mówiłeś było takie mądre. "

Córka wspomniała również, jak ojciec starał się poświęcać jej czas i dbał o nią, gdy była chora. Co więcej wspomniała o momencie, gdy wspólnie obejrzeli film „Purple Rain”, w którym pojawił się ulubiony utwór Chrisa zatytułowany „The Beautiful Ones”. Wspólnie interesowali się muzyką, filmami czy literaturą. Toni wyznała, że Cornell był najlepszym ojcem na świecie i bardzo za nim tęskni.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Chris Cornell