Zobacz pierwszy odcinek metalowego talk show Two Minutes To Late Night

Aleksandra Degórska
03.04.2018 16:14
Zobacz pierwszy odcinek metalowego talk show Two Minutes To Late Night Fot. kadr z wideo

2 kwietnia 2018 roku odbyła się premiera talk show, które zainteresuje niejednego fana mocniejszego grania.

Two Minutes To Late Night to pierwszy taki talk show, który kręci się wokół metalowców. Dotychczas twórcy mieli na swoim koncie pilotażowe odcinki i parę fragmentarycznych materiałów pokazujących m.in. tatuowanie basisty Mutoid Man podczas grania koncertu. Muzycy udowodnili tym samym, że metalowcy nie muszą być wcale ponurzy i mieć ciągle miny niezadowolonej z życia żaby.

Talk show dla metalowców

Twórcy w końcu postanowili zająć się stworzeniem całego sezonu talk show i oto mamy pierwszy z 8 zapowiedzianych odcinków. Muzycy Mutoid Man zaprosili do występu również specjalnych gości. W odcinku zatem zobaczymy m.in. Waltera Schreifelsa z Youth of Today i Quicksand, Toma Stephensona, Emily Lee, czy Hard Melisse.

Pierwszy odcinek trwa 25 minut. Zobaczcie, jak prezentuje się całość:

Wszystkie odcinki pierwszego sezonu będą dostępne za darmo na YouTube. Twórcy talk show zachęcają widzów do tego, by wesprzeć ich w tworzeniu 2 sezonu. Wystarczy wejść na stronę patreon i rzucić dolarem.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.