Zobacz premierowo 1. odcinek dokumentu „Łajba z piekła rodem” o fanach metalu

Aleksandra Degórska
04.09.2017 15:47
Zobacz premierowo 1. odcinek dokumentu „Łajba z piekła rodem” o fanach metalu Fot. kadr z wideo

4 dniowy rejs po Morzu Karaibskim wycieczkowcem wypełnionym 3000 fanów metalu i 60 zespołami muzycznymi. Zapraszamy Was na najbardziej szalony rejs wszech czasów!  

Każdej zimy w styczniu 3000 fanów metalu ze wszystkich stron świata stawia się w Port Everglades, by wziąć udział w „70 000 tons of metal” - największym heavy metalowym rejsie na świecie. Podczas czterodniowej podróży z Florydy na Jamajkę będą mogli uczestniczyć w koncertach ponad 60 swoich ulubionych zespołów, imprezować i grać w półnago blackjacka.

Dla miłośników heavy metalu z Niemiec, Francji, krajów skandynawskich, USA czy Kolumbii jest to swojego rodzaju pogańska pielgrzymka w promieniach karaibskiego słońca, którą każdy powinien odbyć chociażby raz w życiu.

W 2016 roku powstał dokument „The Vessel of Hell (pol.„Łajba z piekła rodem”) dotyczący fanów, którzy postanowili skusić się na tego typu przygodę. Reżyserem filmu stał się francuski reżyser Julian Nodolwsky.

Zobaczcie, jak prezentuje się pierwszy odcinek dokumentu dzięki ARTE:

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.