13.06.2018 17:00

Zobacz premierowo klip „When Our Fight is Over” Scream Maker, w którym zagrała Ewa Błaszczyk

Już teraz na Antyradio.pl możecie zapoznać się z najnowszym teledyskiem kapeli do utworu „When Our Fight is Over.

Zobacz premierowo klip „When Our Fight is Over” Scream Maker, w którym zagrała Ewa Błaszczyk
foto: kadr z wideo

Zagrał memoriał ku czci Ronniego Jamesa Dio, wkrótce jedzie w piątą trasę po Chinach, a w międzyczasie wypuszczają klip do zupełnie nowego utworu. Scream Maker nie zwalnia tempa. Za brzmienie nagrania odpowiada Alessandro Del Vecchio, muzyk Jorna Lande i Hardline oraz producent wielu nagrań ze stajni Frontiers Records.

Michał, gitarzysta zespołu, tak wypowiedział się na temat tego wydarzenia:

"

Minęło już ponad 2 lata odkąd wydaliśmy ostatni album. To zdecydowanie zbyt długo. Stęskniliśmy się za pracą nad nowym materiałem i właściwie już od wakacji 2017 roku nad nim pracujemy. Owoc tej pracy to jak dotąd dwa nagrane utwory, z których jeden wypuszczamy jako singiel. Jestem ciekawy, czy taka odrobinę bardziej mroczna wersja Scream Maker, jaką ujawniamy w „When Our Fight is Over” się spodoba. "

Prosty klimatyczny czarno-biały klip został nakręcony w dwóch lokacjach - Twierdzy Modlin oraz w Podziemiach Kamedulskich Parafii Błogosławionego E. Detkensa.

W obrazie wystąpiła gościnnie Ewa Błaszczyk, aktora teatralna i filmowa znana także jako szefowa fundacji Akogo? i kliniki Budzik. Wokalista Scream Maker tak wypowiedział się temat współpracy z aktorką:

"

Nie chcieliśmy w naszym teledysku celebryty, a kogoś, kto swoją osobą reprezentuje pewne wartości zarówno jako aktor jak i jako człowiek. Pani Ewa jest kimś takim z całą pewnością. "

Tajemniczą rywalkę szachową Ewy Błaszczyk zagrała w klipie przyjaciółka zespołu, Valeriya Losykhina, a za zestawem perkusyjnym zasiadł po starej znajomości Tomek Nachyła, były bębniarz kapeli (jak też Nocnego Kochanka). W trakcie zdjęć zespół akurat miał wakat na stanowisku perkusisty.

Zobacz premierowo klip „When Our Fight is Over” Scream Maker

Scream Maker zamierza nagrać i wydać czwartą płytę w pierwszej połowie 2019 roku. Zanim to jednak zrobi, zwiedzi po raz piąty Państwo Środka. Jeszcze w czerwcu 2018 chłopaki zagrają tam 10 koncertów klubowych od Pekinu po Szanghaj.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Dio Scream Maker