23.02.2018 15:16

Zobacz reakcję Margot Robbie, której Bullet For My Valentine zadedykował utwór na koncercie

Aktorka była w szoku, gdy zauważyła, że jej ulubiona kapela postanowiła jej zadedykować utwór na jednym z koncertów.

Zobacz reakcję Margot Robbie, której Bullet For My Valentine zadedykował utwór na koncercie
foto: kadr z wideo

Margot Robbie jest niepokorną duszą - nie boi się aktorskich wyzwań grając m.in. niepokorną łyżwiarkę w filmie „Ja, Tonya”, czy Harley Quinn z hitu DC Comics. Co więcej ma też słabość do naprawdę mocnego grania. Szczególnie koncert Slipknota zapadł jej w pamięci i często o nim wspomina. Co więcej nawet zachęca innych do udziału w występie Slipknota nawet osoby nie przepadające za metalem.

Do wątku powrócono podczas programu BBC Radio 1 „Heart Rate Monitor”. Okazało się, że aktorka lubi również Thrice czy Bullet for My Valentine. Dziennikarz z nią rozmawiający zaskoczył ją mocno, gdy pokazał transmisję z koncertu tej drugiej kapeli.

Otóż wokalista Matthew Tuck podczas koncertu kapeli w Kanadzie zadedykował utwór Margot Robbie. Jej reakcja jest bezcenna! Obejrzyjcie nagranie od 5:58 minuty:

Zespół sprzedał swoje albumy w ponad 5 milionach kopii na całym świecie. Ostatnim krążkiem jest album „Venom” i kawałki z tej płyty będziecie mogli usłyszeć już niebawem. Bullet For My Valentine wystąpi na Impact Festival 2018 w Krakowi jako support przed Ozzym Osbournem. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Bullet for My Valentine Margot Robbie