Zobacz relację Antyradio.pl z 23. Przystanku Woodstock

Aleksandra Degórska
08.08.2017 16:46
Zobacz relację Antyradio.pl z 23. Przystanku Woodstock Fot. Antyradio.pl

Wspaniała atmosfera, świetne koncerty i dużo zwariowanych ludzi - tak właśnie było w Kostrzynie nad Odrą!

Jak co roku na Przystanku Woodstock zebrało się sporo osób, które przyjechały, żeby uczestniczyć w koncertach takich gwiazd, jak m.in. Łąki Łan, Oddział Zamknięty, Trivium, Nocny Kochanek czy House of Pain. To, co przyciągnęło 250 000 uczestników festiwalu to również niesamowita atmosfera. Na imprezie pojawili się ludzie ze wszystkich zakątków kraju, nie brakowało również zagranicznych gości.

23. Przystanek Woodstock odbył się w dniach 3-5 sierpnia 2017. Pogoda dopisała, a nawet drobny deszcz ostatniego dnia festiwalu nie był w stanie popsuć dobrej zabawy. Koncerty, wykłady, warsztaty - to wszystko czekało na festiwalowiczów.

Zobaczcie, jak Woodstockowicze bawili się na najpiękniejszym festiwalu świata:

Przystanek Woodstock kolejny raz był imprezą o podwyższonym ryzyku. Raport policji lubuskiej wykazał, że odnotowano 153 przestępstw i 367 wykroczeń, w związku z czym zatrzymano 118 osób. Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaufał jednak festiwalowiczom i wyraził zgodę na zdemontowanie barierek pod Dużą Sceną ostatniego dnia imprezy.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.