Zobacz sceniczne incydenty AC/DC

Aleksandra Degórska
10.07.2017 15:45
Zobacz sceniczne incydenty AC/DC Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Każdemu czasem powinie się noga, szczególnie jeżeli skacze się cały czas na scenie jak opętany.

Podczas koncertów na żywo dochodzi często do niekontrolowanych sytuacji - a to mikrofon przestanie działać, jak podczas występu Metalliki z Lady Gagą, ktoś można też wywinąć orła, jak Gene Simmons na jednym z koncertów Kiss. Czasami sprzęt odmówi posłuszeństwa, ktoś się po prostu pomyli na scenie, zapomni tekstu, albo trafi się jakiś wredny fan, który rzuca kubkami w muzyków - do takiej sytuacji doszło podczas występu Linkin Park.

Z podobną sytuacją musiał się kiedyś zmierzyć Angus Young, który został oblany przez fana. W konsekwencji facet dostał pstryczka w nos, a gitarzysta został nagrodzony gromkim aplauzem. Równie zabawną sytuacją było, gdy Brian Johnson pomylił się i wszedł za wcześnie czy rzucił się na dzwon wiszący nad sceną.

Na koncertach AC/DC naprawdę bywało wesoło:

Znając Angusa Younga kapela będzie jeszcze długo grać i fani nieraz zobaczą zespół w akcji. Zresztą nawet Phil Rudd uważa, że gitarzysta nie powinien się poddawać, bo gra obecnie naprawdę dobrze, a AC/DC sprzedaje bilety jak świeże bułeczki. Jednak z oryginalnego składu pozostał tylko Angus Young, bo gitarzysta Malcolm Young oraz basista Cliff Williams nie należą już do zespołu. Co więcej Brian Johnson został zastąpiony w trasie przez wokalistę Guns N' Roses - Axla Rose'a.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.