Zobacz sceniczne incydenty AC/DC

Aleksandra Degórska
10.07.2017 15:45
Zobacz sceniczne incydenty AC/DC Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Każdemu czasem powinie się noga, szczególnie jeżeli skacze się cały czas na scenie jak opętany.

Podczas koncertów na żywo dochodzi często do niekontrolowanych sytuacji - a to mikrofon przestanie działać, jak podczas występu Metalliki z Lady Gagą, ktoś można też wywinąć orła, jak Gene Simmons na jednym z koncertów Kiss. Czasami sprzęt odmówi posłuszeństwa, ktoś się po prostu pomyli na scenie, zapomni tekstu, albo trafi się jakiś wredny fan, który rzuca kubkami w muzyków - do takiej sytuacji doszło podczas występu Linkin Park.

Z podobną sytuacją musiał się kiedyś zmierzyć Angus Young, który został oblany przez fana. W konsekwencji facet dostał pstryczka w nos, a gitarzysta został nagrodzony gromkim aplauzem. Równie zabawną sytuacją było, gdy Brian Johnson pomylił się i wszedł za wcześnie czy rzucił się na dzwon wiszący nad sceną.

Na koncertach AC/DC naprawdę bywało wesoło:

Znając Angusa Younga kapela będzie jeszcze długo grać i fani nieraz zobaczą zespół w akcji. Zresztą nawet Phil Rudd uważa, że gitarzysta nie powinien się poddawać, bo gra obecnie naprawdę dobrze, a AC/DC sprzedaje bilety jak świeże bułeczki. Jednak z oryginalnego składu pozostał tylko Angus Young, bo gitarzysta Malcolm Young oraz basista Cliff Williams nie należą już do zespołu. Co więcej Brian Johnson został zastąpiony w trasie przez wokalistę Guns N' Roses - Axla Rose'a.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.