22.12.2017 22:29

Zobacz świąteczną iluminację na domu w rytm „Thunderstruck” AC/DC

To się nazywa prawdziwa miłość do rockowych brzmień. Niektórzy nawet w Gwiazdkę wolą ostre kawałki od świątecznych szlagierów. 

Zobacz świąteczną iluminację na domu w rytm „Thunderstruck” AC/DC
foto: kadr z wideo

Choinka ozdobiona, piernik przygotowany, prezenty zapakowane, wszędzie słychać „Last Christmas”, karp już czeka. Świąteczne ozdoby to stały punkt programu, a w USA ludzie prześcigają się jeśli chodzi o podświetlenie domów - strach pomyśleć, ile płacą za milion migających lampeczek. 

Więcej znaczy lepiej, zatem nikt się nie ogranicza i daje jak najwięcej światełek, w końcu sąsiad nie może mieć lepiej udekorowanego domu. W konsekwencji przejeżdżając wieczorem ulicami miast można obejrzeć prawdziwe świetlne show. Dlaczego w ogóle o tym wspominamy? Bo pewien pomysłowy facet postanowił stworzyć świąteczną iluminację do utworu AC/DC.

„Thunderstruck” ma sporo akcentów rytmicznych, zatem świetnie nadaje się do show ze świątecznymi lampeczkami. Mamy zatem śpiewające choinki, Mikołaja z reniferami, a nawet Myszkę Miki. 

Prawda, że robi wrażenie? Prawdziwy fan rocka jest nim cały czas, również w Święta. Jeśli taki pomysł na dekorację domu przypadł Wam do gustu, to możecie zerknąć również na zestawienie 10 rockowych i metalowych świątecznych iluminacji. Niektóre pomysły naprawdę zadziwiają. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele AcDc