17.05.2017 16:48

Zobacz teledysk Chemii do „Let Me”

Kapela kończąc promocję albumu „Let Me” postanowiła podzielić się teledyskiem do tytułowego utworu. Sprawdźcie, jak wygląda to wideo.

Zobacz teledysk Chemii do „Let Me”
foto: Joanna Balczun / materiały prasowe

Zespół Chemia opublikował najnowsze wideo do singla „Let Me” zaśpiewanego przez Mariusza Dybę, który zastąpił Łukasza Drapałę w 2016 roku. Wokalista może pochwalić się zakwalifikowaniem się do finałowej trójki programu Idol. Utworem „Let Me grupa ostatecznie zamyka promocję płyty zatytułowanej również „Let Me”.

Nowy klip to relacja z koncertu Chemii, który odbył się 28 kwietnia 2017 roku w warszawskim klubie Progresja. Był to występ zamykający zimowo-wiosenną trasę zespołu w nowym składzie. To obraz ujęć, które odwzorowują niesamowitą atmosferę całego koncertu jak i samej trasy.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten teledysk:

Natomiast już w czerwcu 2017 roku formacja wchodzi do studia, żeby nagrać kolejną płytę i grupa będzie informować swoich fanów na bieżąco odnośnie postępów w pracy.

Zespół Chemia niedawno wrócił z Los Angeles, gdzie na początku maja 2017 zagrał dwa showcasy dla producentów muzycznych, wytwórni i dj radiowych z całego świata. Brzmienie zespołu zrobiło pozytywne wrażenie na osobach, które wypromowały takich artystów jak Pearl Jam, Soundgarden, Slipknot, Stone Sour, 3 Doors Down, Creed.

Jeśli natomiast chcecie wybrać się na koncert kapeli, to już 10 czerwca 2017 zespół wystąpi w Ornecie.

Materiał powstał przy współpracy z partnerem - zespołem Chemia.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Chemia