Zobacz telewizyjny występ Pink Floyd z 1970 roku [WIDEO]

12.08.2019 12:42
Zobacz telewizyjny występ Pink Floyd z 1970 roku [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Pink Floyd podzielił się archiwalnymi nagraniami z 1970 roku. Jak wówczas brzmiał zespół?

Jeśli myślisz, że "kiedyś to było", to dobrze trafiłeś. Wielu fanów lubi sięgać po stare nagrania swoich ulubionych kapel i wspominać stare, dobre czasy. Szczególnie człowiek robi się nostalgiczny, gdy ma do czynienia z materiałami formacji, która już nie gra. Usiądźcie wygodnie i wybierzcie się w podróż w czasie. Przenosimy się do 1970 roku.

Zobacz telewizyjny występ Pink Floyd z 1970 roku [WIDEO]

Pink Floyd wystąpił w telewizyjnym programie "An Hour With Pink Floyd" na kanale KQED w San Francisco 30 kwietnia 1970 roku. Podczas minikoncertu zespół wykonał m.in. "Careful With That Axe, Eugene" z 1968 roku. Nie zabrakło też kawałków "Cymbaline", "Green is the Colour" czy "Grantchester Meadows". Pink Floyd wówczas miał już na koncie 4 krążki, a jesienią 1970 światło dzienne ujrzał album "Atom Heart Mother".

Przeczytaj także

Posłuchajcie, jak w 1970 roku brzmiał Pink Floyd:

Czy Pink Floyd się reaktywuje?

David Gilmour nagrał w czerwcu 2019 podcast, w którym m.in. odpowiedział na pytanie, czy dojdzie do reaktywacji Pink Floyd. Muzyk nie wyklucza takiej możliwości, ale Nick Mason podchodzi do sprawy sceptycznie i jest już zmęczony czekaniem na wieści od Gilmoura czy Watersa.

Zobacz także: Jak seniorzy reagują na muzykę Pink Floyd?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.