18.10.2016 12:33

Zobacz w akcji najstarszą fankę AC/DC

Angus Young nie myśli o emeryturze, podobnie postępuje ta starsza pani, która lubi posłuchać dobrego rockowego grania. Takiego tańca można jej pozazdrościć!

Zobacz w akcji najstarszą fankę AC/DC
foto: kadr z wideo

Choć gitarzysta AC/DC ma 61 lat to wywija na scenie nie gorzej niż nastolatkowie. Angus Young nie zamierza kończyć kariery, choć na chwilę obecną został jedynym członkiem kapeli z oryginalnego zespołu. Nadal skacze po scenie w szkolnym mundurku i najwidoczniej ma jakieś magiczne sposoby na wieczną młodość.

A może to kwestia muzyki, którą wykonuje? Patrząc bowiem na poniższe nagranie można się przekonać, że AC/DC ma jakąś niesamowitą moc odmładzania słuchaczy. Otóż starsza pani usłyszała, jak zespół Badboys gra „Highway to Hell” i postanowiła ukraść kapeli show.

Kobieta zapomniała o swoim wieku i zaczęła wywijać jak na prawdziwą rockmankę przystało. To nagranie udowadnia, że nigdy nie jest się za starym na rocka!

Nie zdziwimy się, jeśli okaże się, że babcia kiedyś wymiatała na gitarze w jakimś rockowym zespole, albo była wierną fanką AC/DC i jeździła na wszystkie koncerty formacji. Brian May swego czasu powiedział, że rockmanem jest się całe życie i ta pani jest tego przykładem. Poza tym patrząc na to nagranie chyba można stwierdzić, że rock po prostu odmładza.

W kontekście starszych ludzi lubiących mocne brzmienia warto również wspomnieć o grindcore'owej babci, która nawet nagrała swój własny materiał. Pisaliśmy również o pewnym dziadku, który poszedł w pogo i nieco się przeliczył lądując na podłodze oraz o 82-latku wykonującym Drowning Pool. Te wszystkie przykłady świadczą jednak o tym, że wiek zupełnie nie ma znaczenia, a stereotypy związane z naszymi dziadkami nie mają w ogóle racji bytu.

Jak oceniacie występ starszej pani przy akompaniamencie utworu AC/DC?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele AcDc