28.05.2018 16:30

Zobacz wcześniej niepublikowany klip Guns N' Roses do „It’s So Easy”

Wężowy taniec Axla Rose'a, atrakcyjne kobiety, wariujący na scenie muzycy Guns N' Roses - to wszystko znajdziecie w tym teledysku.

Klip Guns N' Roses do
foto: kadr z wideo

Fani debiutanckiego albumu Guns N’ Roses mają powód do zadowolenia. Boks „Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition” ukaże się 29 czerwca 2018. Album po raz pierwszy został wydany w 21 lipca 1987.

Na krążek trafiły takie przeboje jak „Sweet Child O’ Mine”, „Welcome To The Jungle”, „Nightrain” czy „Paradise City”. Do dziś album jest najlepiej sprzedającym się debiutem w USA, a na całym świecie zakupiono ponad 30 milionów egzemplarzy.

Guns N' Roses opublikował teledysk do „It’s So Easy”

Do wydania Blu-ray dołączona zostanie kolekcja teledysków, w tym niedokończony „It’s So Easy”, do którego zdjęcia odbyły się w 1989 roku. Zespół właśnie udostępnił ten klip:

Na nową wersję albumu „Appetite For Destruction” trafią m.in.: nowy master z oryginalnych taśm analogowych, 12 zremasterowanych utworów pochodzących z EP-ek i B-side’ów, 25 niewydanych wcześniej demo z sesji nagraniowej Sound City z 1986 roku, kilka niewydanych utworów z sesji stworzonych pod okiem producenta Mike’a Clinka.

Guns N' Roses w Polsce 2018

Zespół pojawi się niebawem w Polsce. Koncert Guns N' Roses odbędzie się 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety od 220 złotych znajdziecie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Guns N Roses