Zobacz wcześniej niepublikowany klip Guns N' Roses do „It’s So Easy”

Aleksandra Degórska
28.05.2018 16:30
Zobacz wcześniej niepublikowany klip Guns N' Roses do „It’s So Easy” Fot. kadr z wideo

Wężowy taniec Axla Rose'a, atrakcyjne kobiety, wariujący na scenie muzycy Guns N' Roses - to wszystko znajdziecie w tym teledysku.

Fani debiutanckiego albumu Guns N’ Roses mają powód do zadowolenia. Boks „Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition” ukaże się 29 czerwca 2018. Album po raz pierwszy został wydany w 21 lipca 1987.

Na krążek trafiły takie przeboje jak „Sweet Child O’ Mine”, „Welcome To The Jungle”, „Nightrain” czy „Paradise City”. Do dziś album jest najlepiej sprzedającym się debiutem w USA, a na całym świecie zakupiono ponad 30 milionów egzemplarzy.

Guns N' Roses opublikował teledysk do „It’s So Easy”

Do wydania Blu-ray dołączona zostanie kolekcja teledysków, w tym niedokończony „It’s So Easy”, do którego zdjęcia odbyły się w 1989 roku. Zespół właśnie udostępnił ten klip:

Na nową wersję albumu „Appetite For Destruction” trafią m.in.: nowy master z oryginalnych taśm analogowych, 12 zremasterowanych utworów pochodzących z EP-ek i B-side’ów, 25 niewydanych wcześniej demo z sesji nagraniowej Sound City z 1986 roku, kilka niewydanych utworów z sesji stworzonych pod okiem producenta Mike’a Clinka.

Guns N' Roses w Polsce 2018

Zespół pojawi się niebawem w Polsce. Koncert Guns N' Roses odbędzie się 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety od 220 złotych znajdziecie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.