Zobacz występ Royal Blood w 360 stopniach

Aleksandra Degórska
05.05.2017 10:39
Zobacz występ Royal Blood w 360 stopniach Fot. Photoshot / Reporter / East News

Jeżeli jesteście ciekawi, jak najnowsze utwory rockowego duetu prezentują się na żywo to dobrze trafiliście. Zobaczcie nagranie z koncertu w 360 stopniach.

Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiej płyty Royal Blood zatytułowanej „How Did We Get So Dark?”. Znamy już okładkę, datę premiery (16 czerwca 2017), tracklistę, jak również dotychczas poznaliśmy kilka utworów z tego wydawnictwa. 

Jeszcze w 2015 roku podczas Reading Festival kapela wykonała premierowo numer „Hook, Line and Sinker”. Kolejno poznaliśmy kompozycję „Where Are you Now?” powstałą na potrzeby serialu „Vinyl”. W kwietniu 2017 duet podzielił się kawałkiem „Lights Out”, do którego powstał efektowny teledysk.

Numery „Lights Out” oraz „Where Are you Now?” zespół zdążył już zagrać 24 kwietnia 2017 podczas występu w Brighton. Jednak poniższe nagranie z koncertu to niezła gratka dla fanów Royal Blood, bowiem jest to zapis 15-minutowego występu kapeli w 360 stopniach.

Posłuchajcie i zobaczcie, w jakiej formie jest kapela, która wykonała nie tylko nowe single, ale również przeboje ze swojej pierwszej płyty: 

Jeżeli powyższe nagranie zaostrzyło Wam apetyt na muzykę Royal Blood to już niebawem nadarzy się okazja, aby zobaczyć duet na żywo. Brytyjczycy wystąpią w ramach Open'er Festival 2017, który odbędzie się w dniach 28 czerwca-1 lipca 2017. Na imprezie zaprezentują się również m.in. Radiohead, Foo Fighters czy Prophets of Rage. 

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.