30.03.2018 20:05

Zobacz zwiastun nowego sezonu metalowego talk show Two Minutes To Late Night

Już niebawem pojawią się nowe odcinki prowadzone przez muzyków, którzy wcale nie uważają, że fani metalu muszę być ponurzy i poważni.

Zapowiedź Two Minutes To Late Night
foto: kadr z wideo

Błyskotliwi prowadzący umieją przyciągnąć przed telewizor dosłownie każdego. Talk show potrafi naprawdę wciągnąć, gdy oprócz gadaniny możemy zobaczyć coś wyjątkowego - np. tatuowanie basisty Mutoid Man podczas grania koncertu.

Do takiego zajścia doszło podczas Two Minutes To Late Night - programu o tyle nietuzinkowego, bo prowadzonego przez metalowców dla metalowców. Dotychczas ukazały się dwa odcinki pilotażowe i właśnie twórcy zapowiedzieli nowy sezon talk show, który ma się składać z 8 odcinków. 

W trailerze widzimy kapelę Mutoid Man, jak również Stephena Brodsky'ego z Cave In, jak również Bena Kollera z Converge. Prowadzący programu przeczytał komentarze pod nagraniem i wśród wielu negatywnych opinii znalazł zachęcającą wiadomość od atrakcyjnej kobiety. Postanawia zatem zebrać ekipę, by nagrać kolejne show, a muzycy chętnie dołączają do akcji, bo nie mają zbyt ciekawego zajęcia na co dzień. 

Zobaczcie zatem, jak prezentuje się zapowiedź talk show Two Minutes To Late Night:

Jeżeli ktoś chce pomóc twórcom, by regularnie pojawiały się kolejne odcinki, można rzucić dolarem na tej stronie - autorzy obiecują, że odwdzięczą się darmowymi odcinkami talk show na kanale YouTube. Może metalowcy skuszą się też na metalowe karaoke w samochodzie na wzór Carpool Karaoke - dotychczas w programie wzięli udział m.in. Foo FightersRed Hot Chilli Peppers czy Linkin Park.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele