08.03.2019 14:48

Zobaczcie, jak 4-letni perkusista gra "Fly Away" Lenny'ego Kravitza na meczu NBA

Justin Wilson II, bo tak na imię ma ów 4-letni perkusista, pojawił się w Oracle Arena w Oakland, gdzie zagrał fragment przeboju "Fly Away" Lenny'ego Kravitza. Zobaczcie, jak dzieciak wymiata.

Zobaczcie, jak 4-letni perkusista gra "Fly Away" Lenny'ego Kravitza na meczu NBA
foto: Instagram/ NBA

O Justinie Wilsonie II, znanym również jako Baby Boy Drummer, raz już pisaliśmy - wystąpił bowiem podczas targów NAMM 2019, na których zagrał z basistą Bubbym Lewisem. Mężczyzna przyznał, że był autentycznie wzruszony, gdy zobaczył jak 4-latek perfekcyjnie gra na swoim instrumencie. Napisał nawet na swoim Instagramie dość długą wiadomość, w której podziękował mu za wspólny występ na targach muzycznych. 

4-latek zagrał na perkusji "Fly Away" Lenny'ego Kravitza podczas meczu NBA

Umiejętności 4-letniego perkusisty dostrzegło samo NBA, które zaprosiło Baby Boy Drummera na mecz między Golden State Warriors a Boston Celtics. Dzieciak, ubrany w trykot obecnych mistrzów NBA i gospodarzy spotkania (Warriors), usiadł za zestawem perkusyjnym, a następnie zachwycił publiczność swoją wersją "Fly Away", czyli wielkiego przeboju autorstwa Lenny'ego Kravitza. Zobaczcie 4-letniego Justina Wilsona II w akcji:

Fanka śpiewa Queen
Fanka śpiewa Queen
Przeczytaj także 3-letnia fanka Queen zaśpiewała "Bohemian Rhapsody"

Chłopak niestety nie przyniósł szczęścia Golden State Warriors, którzy przegrali z Celtics 128 do 95. Nie zmienia to jednak faktu, że "Wojownicy" wciąż zajmują 1. miejsce w Zachodniej Konferencji ligi NBA i są zdecydowanymi faworytami do wygrania tegorocznego mistrzostwa, które byłoby ich 3. zwycięstwem z rzędu i 4. w ciągu ostatnich 5 sezonów. Celtics zajmują natomiast 5. miejsce w Konferencji Wschodniej. 

Na Instagramie Baby Boy Drummera pojawiło się natomiast wideo zza kulis jego występu w domu Golden State Warriors. Zobaczcie sami: 

Jak wam się podoba "Fly Away" w wykonaniu 4-latka?

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Lenny Kravitz