23.10.2018 14:21

Zobaczcie, jak Donald Trump śpiewa przebój System Of A Down

Ludzka kreatywność nie ma żadnych granic - udowodnił to youtuber Lars Von Retriever, którzy przygotował mash-up przedstawiający Donalda Trumpa śpiewającego "Chop Suey" SOAD-u.

Zobaczcie, jak Donald Trump śpiewa przebój System Of A Down
foto: kadr z wideo

Donald Trump to postać bardzo kontrowersyjna - z jednej strony szanowany przez wielu biznesmen i osobowość telewizyjna, a z drugiej znienawidzony przez demokratów prezydent USA. Jedyne, czego możemy być pewni, to tego, że bez niego życie polityczne Ameryki nie byłoby tak emocjonujące, jak jest teraz. 

Abstrahując jednak od polityki - Lars Von Retriever (swoją drogą ładne nawiązanie) przygotował mash-up, w którym przemówienia Trumpa zostały połączone z utworem "Chop Suey" autorstwa zespołu System Of A Down. Bez zbędnego przedłużania. Zobaczcie, czy raczej usłyszcie, sami:

Głupie przeróbki muzyczne

Nie jest to pierwsze takie "dzieło" Retrievera - kilka miesięcy temu artysta przygotował "wyśmianą" wersję utworu "The Four Horseman" Metalliki. Gościnnie w utworze wystąpił Dave Mustaine. Youtuber zrobił również "śmieszną" wersję "Raining Blood" Slayera, która została "wyhahana" przez samego Toma Arayę. Cóż, kreatywny chłopak z tego Larsa Von Retrievera. 

Jeśli chodzi zaś o zespół System Of A Down to na razie panowie spokojnie koncertują. Niestety nie w Polsce, ale być może niedługo zawitają również do nas. Jeśli chodzi zaś o nową muzykę, to tej możemy się nie doczekać - tak przynajmniej twierdzi Serj Tankian, czyli wokalista zespołu. Może czas zamienić go na Trumpa? 

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele System of a Down