08.11.2018 10:41

Zobaczcie, jak GWAR zniszczył bar "Ricka i Morty'ego"

Heavymetalowy zespół wziął udział w ciekawym projekcie przygotowanym przez portal Vice. Panowie dostali pozwolenie na zniszczenie baru Wubba Lubba Dub Pub, inspirowanego "Rickiem i Mortym".

GWAR
foto: kadr z wideo

Pub był otwarty zaledwie jedną noc - a wszytko dlatego, że właściciele przybytku, firma Drink Company, nie miała prawa do używania wizerunków postaci z serialu "Rick i Morty". Turner Broadcasting i Adult Swim wysłało do szefów pubu sądowy nakaz zaprzestania działalności. W liście od prawników znalazł się również podpunkt, który głosił, że wszystkie "dzieła sztuki" zawierające wizerunki postaci z produkcji muszą być zniszczone. 

Drink Company postanowiło zaprosić do czynienia honorów zespół GWAR oraz redaktora Vice.com. Heavymetalowcy i dziennikarze udali się więc do Waszyngtonu i rozpoczęli proces niszczenia baru Wubba Lubba Dub Pub:

GWAR zniszczył bar Ricka i Morty'ego

GWAR wystąpił gościnnie w pierwszym odcinku serialu "Rick i Morty", a wizerunki członków zespołu będą elementami wystroju nowego baru, który zastąpi Wubba Lubba Dub Pub. 

"Rick i Morty" - kiedy nowy sezon?

W maju 2018 roku firma Adult Swim zamówiła 70 kolejnych odcinków serialu. Natomiast 5 lipca ruszyły prace nad 4. sezonem przygód Ricka Sancheza i jego wnuka. Fani mogli więc odetchnąć z ulgą, bo przez kilka miesięcy po wyemitowaniu 3 serii „Ricka i Morty’ego” dalsze losy produkcji wisiały na włosku. 

I chociaż twórcy „Ricka i Morty’ego” zapowiedzieli, że prace nad kolejnymi odcinkami nie będą trwały tak długo jak ostatnio, to nowa odsłona serialu i tak prawdopodobnie ukaże się dopiero w 2020 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Gwar Rick i Morty