20.04.2018 13:26

Zobaczcie jak dzieciaki grają „Raining Blood” Slayera

O'Keefe Music Foundation zrzesza grupę utalentowanych muzycznie nastolatków. Tym razem ich podopieczni przygotowali cover legendarnego Slayera.

Zobaczcie jak dzieciaki grają „Raining Blood” Slayera
foto: kadr z wideo

Dzieciaki z O'Keefe Music Foundation od kilku lat produkują naprawdę dobrej jakości covery znanych metalowych kapel. Najlepszym tego przykładem jest ich wykonanie „Sober” Toola, który znany jest ze swojej dziwnej rytmiki i skomplikowanych partii perkusyjnych. A skoro dają sobie radę z muzyką Keenana i spółki, to niebo jest dla nich limitem.

Mało tego, okazuje się, że nawet niebo, z którego krew leje się strumieniami nie stanowi dla dzieciaków przeszkody. Udowodniły to nowym coverem Slayera, a konkretnie kawałka „Raining Blood” pochodzącego z krążka „Reign in Blood” z 1986 roku. Zobaczcie sami:

Slayer w wersji dla dzieci i młodzieży

Nie od dziś wiadomo, że Slayer to jeden z tych zespołów, którego kawałki gra każda młoda, początkująca kapela metalowa. Nie każda robi to jednak w tak profesjonalny sposób jak nastolatki z O'Keefe Music Foundation. Aż strach pomyśleć co te dzieciaki będą wyprawiały za kilka lat, kiedy całkowicie rozwiną swoje metalowe skrzydła.

A jeśli jeszcze wam mało młodych fanów ciężkiej muzyki, to zobaczcie nasze zestawienie 15 dzieci, które kochają metal.

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Slayer