Ozzy Osbourne uczy Ozzy'ego jak go zagrać. Zobaczcie kulisy powstawania klipu "Under the Graveyard" [WIDEO]

24.12.2019 11:19
Ozzy Osbourne uczy Ozzy'ego jak go zagrać. Zobaczcie kulisy powstawania klipu "Under the Graveyard" [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Wokalista Black Sabbath udostępnił filmik, w którym pokazano pracę na planie filmowym. 

Singiel Ozzy'ego Osbourne'a "Under the Graveyard" okazał się być sporym sukcesem wokalisty Black Sabbath. Był to pierwszy od 9 lat nowy utwór muzyka, który zapowiada nowy solowy album "Ordinary Man". Do singla "Under the Graveyard" powstał teledysk w reżyserii  Jonasa Åkerlunda, który wcześniej stworzył klipy do piosenek Osbourne'a "Let Me Hear You Scream" i "Gets Me Through". Ozzy podzielił się nagraniem pokazującym kulisy powstawania teledysku. 

Ozzy Osbourne z klipem do "Under the Graveyard': Zobacz kulisy powstawania teledysku [WIDEO]

W postać Ozzy'ego wcielił się Jack Kilmer, zaś Sharon Osbourne zagrała Jessica Barden. W teledysku pokazano 1979 rok, gdy wokalista rozstał się z Black Sabbath i wybrał się do hotelu, w którym postanowił umrzeć. Pił alkohol, przyjmował narkotyki i ciągle imprezował. Z dołka wyciągnęła go dopiero Sharon, która była dla niego niczym anioł. Te właśnie wydarzenia pokazano w klipie do "Under the Graveyard". Aktorzy w zakulisowych materiałach opowiedzieli, jak otrzymali swoje role, pokazano pracę ekipy filmowej oraz Ozzy'ego i Sharon, którzy również byli na planie.

Przeczytaj także

Nowy album Ozzy'ego Osbourne'a

Krążek "Ordinary Man' ukaże się na początku 2020. Oprócz "Under The Graveyard" usłyszymy na płycie singiel "Straight To Hell", w którym gościnnie zagrał Slash. Zaskoczeniem dla fanów był na pewno utwór "Take What You Want" nagrany z Postem Malonem, który stał się sporym radiowym hitem.

Zobacz także: Rodzina Osbourne'ów wróci na ekrany? Córka Ozzy'ego ma dobre wieści dla fanów

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.