02.06.2020 13:27

Zobaczcie nastoletniego Chestera Benningtona śpiewającego Nirvanę. Wzruszające wideo

Od śmierci wokalisty Linkin Park minęły już prawie 3 lata, ale fani wciąż odczuwają pustkę pozostawioną przez charyzmatycznego lidera. By go uczcić, były zespół Benningtona udostępnił wideo, na którym młody artysta śpiewa cover Nirvany.

Zobaczcie nastoletniego Chestera Benningtona śpiewającego Nirvanę. Wzruszające wideo
foto: agefotostock/East News

Linkin Park wciąż nie może się pozbierać po stracie swojego brata i kolegi z zespołu, Chestera Benningtona. Wokalista był jednym z najbardziej charakterystycznych i lubianych artystów z nurtu rockowo-metalowego w historii, a swoim głosem potrafił się dostosować do pięknych ballad, a także ostrych nu-metalowych hymnów. 

Nastoletni Chester Bennington śpiewa "Polly" Nirvany [WIDEO]

Wygląda na to, że Chester już w latach nastoletnich był wszechstronnym wokalistą. Do sieci trafiło nagranie, na którym nastoletni Bennington śpiewa cover "Polly" Nirvany, a na gitarze akompaniuje mu jego kolega Sean Dowell. Panowie wówczas tworzyli zespół Grey Daze, a poniżej możecie zobaczyć fragment imprezy z udziałem Chestera Benningtona:

Piosenka Linkin Park uratowała mężczyznę przed samobójstwem
Piosenka Linkin Park uratowała mężczyznę przed samobójstwem
Przeczytaj także Piosenka Linkin Park uratowała mężczyznę przed samobójstwem

Chociaż nie wiemy dokładnie, z którego roku jest nagranie, to muszą to być lata 90. Jeśli chodzi zaś o Grey Daze, to zespół postanowił oddać hołd swojemu byłemu wokaliście i 26 czerwca tego roku opublikuje odświeżone wersje swoich utworów, które zaśpiewał Bennington. Na albumie "Amends" pojawią się gościnnie m.in. gitarzyści Korna, Head i Munky.

Chester Bennington
Chester Bennington
Przeczytaj także Pierwszy zespół Chestera Benningtona udostępnił singiel z wokalem zmarłego muzyka Linkin Park