Zobaczcie staruszkę z balkonikiem wymiatającą do AC/DC [UROCZE WIDEO]

07.08.2020 13:39
Zobaczcie staruszkę z balkonikiem wymiatającą do AC/DC [UROCZE WIDEO] Fot. zdjęcie poglądowe/shutterstock.com

Jak kiedyś nawijał Fisz "muzyka jest językiem świata". Idealnym przykładem tego powiedzenia jest wideo, na którym chodząca o balkoniku staruszka wywija w rytm "Highway to Hell" AC/DC.

Wyobraźcie sobie mały placyk w miejscowości Paisley, w Szkocji. Na scenie pojawił się zespół Badboys, który jest coverbandem AC/DC. Własnie kończą swój występ niezłym wykonaniem "Highway to Hell". Nagle pod sceną pojawia się staruszka z balkonikiem, która zaczyna wywijać do przeboju australijskiej grupy. Nie tylko kiwa się w rytm muzyki, ale swój performance kończy także pozą godną prawdziwej gwiazdy rocka.

Babcia tańczy w rytm AC/DC

Właśnie do takiej sytuacji doszło w 2016 roku na Spree Music Festival. Poniżej możecie zobaczyć zajście w całości:

Przeczytaj także

Na temat sytuacji wypowiedział się wówczas basista grupy, Billy Kinnear. W rozmowie z Team Rock wyjaśnił:

Była świetna i nie mogliśmy uwierzyć, co ona tam wyczyniała. Krzyczeliśmy do niej ze sceny: "Jesteś świetna!". Definitywnie skradła show. Ale jak mawiamy w Badboys - jesteś tak stary, jak stara jest twoja dusza. A ona ma niezwykłą duszę. Kiedyś musiała być niezła na parkietach. Chętnie dowiedziałbym się na jakich koncertach bywała. To było przyjemne. Zrobiło to nam dzień.

Jak stwierdził niedawno Dee Snider z Twisted Sister w wywiadzie z ABC News Radio, zespół AC/DC nagrał już nowy album, ale na razie przesunął jego premierę ze względu na pandemię koronawirusa. Wokalista wyjaśnił, że niczego nie słyszał, ale podsumował całą sytuację słowami: 

To jest AC/DC, człowieku. Oni zawsze dostarczają emocji... cztery akordy i marzenie, kotku. Tylko tyle i aż tyle!

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.