Zobaczcie staruszkę z balkonikiem wymiatającą do AC/DC [UROCZE WIDEO]

07.08.2020 13:39
Zobaczcie staruszkę z balkonikiem wymiatającą do AC/DC [UROCZE WIDEO] Fot. zdjęcie poglądowe/shutterstock.com

Jak kiedyś nawijał Fisz "muzyka jest językiem świata". Idealnym przykładem tego powiedzenia jest wideo, na którym chodząca o balkoniku staruszka wywija w rytm "Highway to Hell" AC/DC.

Wyobraźcie sobie mały placyk w miejscowości Paisley, w Szkocji. Na scenie pojawił się zespół Badboys, który jest coverbandem AC/DC. Własnie kończą swój występ niezłym wykonaniem "Highway to Hell". Nagle pod sceną pojawia się staruszka z balkonikiem, która zaczyna wywijać do przeboju australijskiej grupy. Nie tylko kiwa się w rytm muzyki, ale swój performance kończy także pozą godną prawdziwej gwiazdy rocka.

Babcia tańczy w rytm AC/DC

Właśnie do takiej sytuacji doszło w 2016 roku na Spree Music Festival. Poniżej możecie zobaczyć zajście w całości:

Przeczytaj także

Na temat sytuacji wypowiedział się wówczas basista grupy, Billy Kinnear. W rozmowie z Team Rock wyjaśnił:

Była świetna i nie mogliśmy uwierzyć, co ona tam wyczyniała. Krzyczeliśmy do niej ze sceny: "Jesteś świetna!". Definitywnie skradła show. Ale jak mawiamy w Badboys - jesteś tak stary, jak stara jest twoja dusza. A ona ma niezwykłą duszę. Kiedyś musiała być niezła na parkietach. Chętnie dowiedziałbym się na jakich koncertach bywała. To było przyjemne. Zrobiło to nam dzień.

Jak stwierdził niedawno Dee Snider z Twisted Sister w wywiadzie z ABC News Radio, zespół AC/DC nagrał już nowy album, ale na razie przesunął jego premierę ze względu na pandemię koronawirusa. Wokalista wyjaśnił, że niczego nie słyszał, ale podsumował całą sytuację słowami: 

To jest AC/DC, człowieku. Oni zawsze dostarczają emocji... cztery akordy i marzenie, kotku. Tylko tyle i aż tyle!

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.