17.07.2019 12:25

Żona Justina Biebera odpowiedziała na zaczepki ze strony Maynarda Jamesa Keenana

Justin Bieber niedawno pochwalił się na mediach społecznościowych, że jest fanem Toola i nie może się doczekać nowego albumu. Wokalista zespołu zareagował słowami "wielka szkoda". Na zaczepkę ze strony Maynarda odpowiedziała żona Biebera, Hailey.

Żona Justina Biebera odpowiedziała na zaczepki ze strony Maynarda Jamesa Keenana
foto: shutterstock.com

Na początku lipca 2019 roku Justin Bieber udostępnił na swoim Instagramie fragment tekstu "The Pot" Toola. Jednocześnie zachęcił swoich fanów do odnalezienia skąd pochodzi dany fragment. Wieść o tym, że gwiazdor jest fanem twórczości metalowych bogów nie umknął wokaliście Toola, Maynardowi Jamesowi Keenanowi. Artysta odpisał na te wieści krótkim "#wielkaszkoda". Odpowiedź Keenana spotkała się z reakcją ze strony żony Biebera, Hailey Baldwin (teraz Bieber). 

Żona Biebera skrytykowała Maynarda Jamesa Keenana

Modelka stwierdziła, że Keenan jest w gruncie rzeczy smutnym starszym panem, który nie potrafi docenić, że ktoś lubi jego muzykę. Na razie wokalista Toola nie odpisał nic na ripostę Hailey Bieber i wydaje się, że krótkotrwały konflikt zakończył się zanim na dobre zdążył się rozkręcić:

"

Powiedział, że jest fanem twojej muzyki. Dorastał słuchając jej. Musisz być naprawdę niezadowolony z siebie, żeby umniejszać tych, którzy wyrażają podziw dla ciebie. Bardzo dziecinne i raniące podejście do życie. Mam nadzieję, że znajdziesz w sobie ochronę, bo jesteś w smutnym miejscu. "

Tool
Tool
Przeczytaj także Tool po raz pierwszy pojawił się w serwisach streamingowych

Cóż, prawdę mówiąc pani Bieber nieco zbyt mocno zareagowała na prymitywny i głupi żart Maynarda. Poza tym, bycie "obrażonym" przez Maynarda Jamesa Keenana jest trochę, jak bycie obrażonym przez jednego z braci Gallagher - to powinien być powód do dumy i szczęścia, a nie rozpaczy. 

Ciekawe, czy Justin Bieber czeka z niecierpliwością na pierwszy od 13 lat studyjny album Toola? Ten ma rzekomo trafić do sprzedaży już 30 sierpnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski