26.02.2020 17:28

Żona Ozzy'ego Osbourne'a zabrała głos w sprawie przestępstw Weinsteina na tle seksualnym

Sharon Osbourne poruszyła w programie "The Talk" temat przestępstw na tle seksualnym. Wyznała, że cieszy ja wyrok sądu w sprawie Harvey'a Weinsteina.

Sharon Osbourne
foto: Rex Features/East News

Hollywoodzki reżyser Harvey Weinstein trafił przed sąd w 2019 roku. Filmowiec został oskarżony o kilkukrotne molestowanie seksualne i gwałt. 24 lutego 2020 roku męzczyzna usłyszał wyrok. Sąd uznał go za winnego seksualnego przestępstwa pierwszego stopnia i gwałtu trzeciego stopnia. Za swoje przewinienia może zostać skazany na 28 lat pozbawienia wolności.

Sharon Osbourne o przestępstwach Harvey'a Weinsteina

O sytuacji Weinsteina mówi cały świat. Głos zabierają także gwiazdy kina oraz muzyki. Jedną z osób, która skomentowała sytuację jest Sharon Osbourne, żona wokalisty Black Sabbath, która poruszyła temat podczas jednego z ostatnich odcinków "The Talk", który prowadzi.

Harvey Weinstein
Harvey Weinstein
Przeczytaj także Harvey Weinstein został uznany winnym za gwałt. Trafił do szpitala z powodu bólu w klatce piersiowej

Żona Księcia Ciemności przyznała, że cieszy się z wyroku. Podkreśliła, że znani i szanowani ludzie nie mogą czuć się bezkarni, szczególnie w takich sprawach.

"

Wiem, że każda kobieta, którą skrzywdził, odczuwa teraz ulgę. To są ludzie o wielkiej mocy i władzy, którzy myślą, że są nietykalni. Twierdzą, że dzięki władzy i pieniądzom mogą zrobić wszystko.

Tacy ludzie muszą być zatrzymywani. Nie sądzę, że problem zniknie, ale trzeba używać takich środków, żeby odstraszać przestępców. Jestem szczęśliwa. "

Zobacz też: Polka oskarża Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne. Do zdarzenia miało dojść, gdy miała zaledwie 16 lat

Tagi: Rock News