Żona Ozzy'ego Osbourne'a zabrała głos w sprawie przestępstw Weinsteina na tle seksualnym
26.02.2020 17:28
Żona Ozzy'ego Osbourne'a zabrała głos w sprawie przestępstw Weinsteina na tle seksualnym Fot. Rex Features/East News

Sharon Osbourne poruszyła w programie "The Talk" temat przestępstw na tle seksualnym. Wyznała, że cieszy ja wyrok sądu w sprawie Harvey'a Weinsteina.

Hollywoodzki reżyser Harvey Weinstein trafił przed sąd w 2019 roku. Filmowiec został oskarżony o kilkukrotne molestowanie seksualne i gwałt. 24 lutego 2020 roku męzczyzna usłyszał wyrok. Sąd uznał go za winnego seksualnego przestępstwa pierwszego stopnia i gwałtu trzeciego stopnia. Za swoje przewinienia może zostać skazany na 28 lat pozbawienia wolności.

Sharon Osbourne o przestępstwach Harvey'a Weinsteina

O sytuacji Weinsteina mówi cały świat. Głos zabierają także gwiazdy kina oraz muzyki. Jedną z osób, która skomentowała sytuację jest Sharon Osbourne, żona wokalisty Black Sabbath, która poruszyła temat podczas jednego z ostatnich odcinków "The Talk", który prowadzi.

Przeczytaj także

Żona Księcia Ciemności przyznała, że cieszy się z wyroku. Podkreśliła, że znani i szanowani ludzie nie mogą czuć się bezkarni, szczególnie w takich sprawach.

Wiem, że każda kobieta, którą skrzywdził, odczuwa teraz ulgę. To są ludzie o wielkiej mocy i władzy, którzy myślą, że są nietykalni. Twierdzą, że dzięki władzy i pieniądzom mogą zrobić wszystko.

Tacy ludzie muszą być zatrzymywani. Nie sądzę, że problem zniknie, ale trzeba używać takich środków, żeby odstraszać przestępców. Jestem szczęśliwa.

Zobacz też: Polka oskarża Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne. Do zdarzenia miało dojść, gdy miała zaledwie 16 lat

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.