29.10.2019 16:09

Żona Ozzy'ego Osbourne'a zdradziła datę premiery najnowszej płyty męża

Ozzy Osbourne zapowiedział, że skończył nagrywanie następcy "Scream" z 2010 roku. Kiedy możemy spodziewać się nowej płyty Księcia Ciemności?

Ozzy Osbourne
foto: action press/Reporter

Ozzy Osbourne wyznał w jednym z wywiadów, że 2019 rok był dla niego jednym z cięższych w życiu. Trudno się dziwić. Muzyk miał poważne problemy ze zdrowiem, przez które musiał odwołać koncerty. Artysta wielokrotnie podkreślał, że przymusowe urlopy od pracy są dla niego najgorszą karą. 

Ozzy Osbourne: Kiedy premiera nowej płyty?

Na szczęście Książę Ciemności ma się już o wiele lepiej. Muzyk nie wytrzymał długo siedząc bezczynnie i podczas swojej rekonwalescencji zaangażował się w dość nieoczekiwaną współpracę z popularnym na całym świecie Post Malonem. Uzyskanie nowych fanów i powrót Osbourne'a do zestawienia Billboardu to niejedyne plusy kolaboracji. Okazało się, że dzięki współpracy muzyk ukończył kolejny solowy album.

Blasko
Blasko
Przeczytaj także Basista Ozzy'ego Osbourne'a otrzymał nagrodę od fundacji ratującej koty

Młody Post Malone zainspirował gwiazdę rocka i obudził w nim pomysły na nowy materiał. Poza tym producent albumu "Hollywood's Bleeding", Andrew Watt włączył się w projekt Osbourne'a i pomógł Ozzy'emu w tworzeniu płyty.

Żona wokalisty Black Sabbath w rozmowie z SiriusXM wyznała, że fani Osbourne'a mogą zacząć odliczanie do premiery jego nowej płyty.

"

W tym roku Ozzy miał bardzo poważny wypadek, ale już jest lepiej. Skończył album, wyda go juz w styczniu przyszłego roku. "

Zobacz też: Budka Suflera miała zagrać z Ozzym Osbournem: Bardzo żałujemy, że do tego nie doszło 

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne