Życie Freddiego Mercury'ego w książce jego partnera
Justyna Kierzkowska
14.09.2016 09:33
Życie Freddiego Mercury'ego w książce jego partnera Fot. materiały prasowe

Po ponad 20 latach fani grupy Queen i twórczości jej wokalisty będą mogli powrócić do historii jednego z najbardziej znanych artystów w historii muzyki.

Książka po raz pierwszy ukazała się w 1995 roku. Jej autorami byli Jim Hutton, wieloletni partner Mercury'ego oraz dziennikarz Tim Wappshott. Premiera wznowienia „Freddie Mercury i ja” została zaplanowana na 14 września 2016 roku, a wszyscy, którzy wahają się przed zakupem mogą przeczytać fragment publikacji dostępny na stronie wydawnictwa.

Historia opowiedziana przez Huttona zawiera wiele osobistych wspomnień oraz intymnych szczegółów z momentów wspólnej znajomości z wokalistą Queen. Nie zabrakło w niej nieznanych faktów z życia artysty i opisów spotkań, imprez, a także muzycznej kariery.

Gdy Jim Hutton po raz pierwszy zobaczył Freddiego, nie rozpoznał wielkiej gwiazdy rocka. Także w kolejnych latach nie traktował go jak idola. Zostali przyjaciółmi, nierozłącznymi kompanami i kochankami. Ekscentryczny i kontrowersyjny na scenie, w życiu prywatnym Freddie Mercury był wrażliwym i serdecznym mężczyzną. Uwielbiał wystawne imprezy, ale też pragnął bliskości i uczucia.

Konkurs na Antyradio.pl 

Z okazji premiery książki „Freddie Mercury i ja” Jima Huttona wspólnie z Wydawnictwem Dolnośląskim przygotowujemy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą właśnie te książki. Śledźcie uważnie nasz Instagram oraz Antyradio.pl i nie przegapcie swojej szansy! 

Chcielibyście mieć książkę o życiu Freddiego Mercury'ego?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.