Były basista Metalliki zaoferował pomoc Jamesowi Hetfieldowi w walce z nałogiem

01.10.2019 12:28
Były basista Metalliki zaoferował pomoc Jamesowi Hetfieldowi w walce z nałogiem Fot. . shutterstock.com

28 września 2019 roku świat obiegła informacja, że frontman Metalliki, James Hetfield, trafił na odwyk. Zespół musiał odwołać koncerty w Australii i Nowej Zelandii.

James Hetfield zgłosił się na odwyk. Artysta już od lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu. Metallica opublikowała oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym poinformowała o konieczności odwołania koncertów i podała przyczynę tej decyzji. Na informacje zareagował były basista kapeli, Ron McGovney.

Były basista Metalliki zaoferował pomoc Jamesowi Hetfieldowi w walce z nałogiem

Ron McGovney opublikował post w mediach społecznościowych, w którym przyznał, że sam przeszedł walkę z nałogiem i wie, z czym się teraz zmaga James Hetfield:

James Hetfield był moim przyjacielem na długo przed Metalliką. Zawsze podziwiałem go jako muzyka, nawet kiedy byliśmy w liceum. Jeśli będzie czegoś potrzebował, ma mój numer. Jestem trzeźwy od dwóch lat. To nie jest łatwe. Jestem z Tobą wielkoludzie.

Przeczytaj także

Już w 2001 roku James Hetfield musiał udać się na odwyk. Wtedy Metallica zwiesiła działalność na ponad rok. Teraz zespół obiecał powrót na scenę, ale narazie nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

Zobacz także: James Hetfield trafił na odwyk. Metallica musiała odwołać trasę koncertową

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.