18.09.2019 09:58

Były perkusista Slayera: Tom Araya chciał odejść, kiedy byłem jeszcze w zespole

Podczas podcastu "Let There Be Talk" były perkusista grupy Slayer, Dave Lombardo, wypowiedział się na temat swojego byłego kolegi z zespołu. 

Slayer
fot. shutterstock.com

Slayer powstał w 1981 roku na przedmieściach Los Angeles. Obecnie w skład zespołu wchodzą Tom Araya, Kerry King, Gary Holt i Paul Bostaph. Dave Lombardo jest byłym perkusistą, który grał w kapeli do 2013 roku. Zespół wydał 11 albumów, a wydawnictwo zamyka krążek "Repentless", który został wydany w 2015 roku. Trzy lata później Slayer ogłosił zakończenie kariery zespołu. 

Były perkusista Slayera: Tom Araya chciał odejść, kiedy byłem jeszcze w zespole

Dave Lombardo został zapytany o to, czy wierzy, że Slayer zagra swój ostatni koncert w Los Angeles w listopadzie 2019 roku. Muzyk odpowiedział: 

"

Z tego co wiem, Tom [Araya] chciał odejść, kiedy byłem jeszcze w zespole - chciał to wszystko przerwać. Myślał o przejściu na emeryturę od dłuższego czasu. Teraz w końcu to się stało i mam nadzieję, że dostanie to, co chce od życia i przyszłości.  "

Slayer
Slayer
Przeczytaj także Slayer ujawnił szczegóły nowego koncertowego wydawnicta „The Repentless Killogy”

4 czerwca 2019 roku Slayer zawitał do Polski. Kapela pojawiła się na Arenie Gliwice, żeby pożegnać się z polskimi fanami. Na koncercie nie zabrakło klasycznych utworów grupy. Widzowie usłyszeli "South of Heaven", "Raining Blood" i "Angel of Death". 

Zobacz także: Slayer ujawnił szczegóły nowego koncertowego wydawnicta „The Repentless Killogy” 

Tagi: Slayer Dave Lombardo Tom Araya