16.09.2019 10:57

Co będzie ostatnim projektem Micka Jaggera? Frontman The Rolling Stones podjął decyzję

Mick Jagger najwyraźniej jest już zmęczony. Okazało się, że frontman The Rolling Stones zdecydował się na projekt, który będzie jego ostatnim.

Mick Jagger
fot. shutterstock.com

Giuseppe Capotondi to reżyser teledysków i reklam. Twórca współpracował z takimi artystami jak Skunk Anansie, Zucchero czy Melanie C. Teraz mężczyzna pracował nad filmem "The Burnt Orange Heresy". Produkcja opowiada historię charyzmatycznego i uwodzicielskiego krytyka sztuki, który nawiązuje romans z Berenice. Kochankowie udają się do willi wpływowego kolekcjonera sztuki Cassidy'ego. 

Co będzie ostatnim projektem Micka Jaggera? Frontman The Rolling Stones podjął decyzję

Według Giuseppe, ostatnim projektem Micka Jaggera ma być właśnie "The Burnt Orange Heresy". Jak podaje Ultimate Classic Rock, Capotondi powiedział:

"

[...] Mick gra diabła, który zawiera umowę z krytykiem sztuki. Słyszeliśmy, że [Mick] szuka ostatniego filmu, w którym mógłby zagrać więc wysłaliśmy mu scenariusz. Spodobało mu się, poleciałem do Londynu, żeby się z nim zobaczyć. Bardzo się denerwowałem, ale on okazał się cudowną duszą. Chciał zagrać w filmie i kiedy już był na planie [...] nie był Mickiem Jaggerem z The Rolling Stones. Pracowałem z legendą, ale najlepsze jest to, że on się tak nawet nie zachowywał. "

The Rolling Stones
The Rolling Stones
Przeczytaj także Zespół The Rolling Stones zagrał "Harlem Shuffle" pierwszy raz od 29 lat

Premiera filmu odbyła się 7 września 2019 roku na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Produkcję pokazano również w Toronto. Kiedy odbędzie się premiera w Polsce? Tego jeszcze nie wiemy. Miejmy nadzieję, że film trafi do polskich kin w niedalekiej przyszłości. 

Zobacz także: Robert Downey Jr wpadł na koncert The Rolling Stones, by opowiedzieć o projekcie z NASA

Tagi: Mick Jagger The Rolling Stones