Posłuchajcie kapeli, w której gra córka Kurta Cobaina. Czy muzyka spodobałaby się jej ojcu?
Karolina Woźniak
27.05.2019 12:17
Posłuchajcie kapeli, w której gra córka Kurta Cobaina. Czy muzyka spodobałaby się jej ojcu? Fot. : kadr z wideo

Córka Kurta Cobaina i Courtney Love zadebiutowała w teledysku, w którym jest przebrana za wróżkę. Myślicie, że klip i muzyka spodobałyby się jej ojcu?

Nie od dziś wiadomo, że córka Kurta Cobaina i Courtney Love zapragnęła pójść w ślady swoich rodziców. Frances postawiła na muzykę i nie zwalnia tempa. Poza talentem muzycznym, dziewczyna jest także malarką i tworzy bardzo podobne obrazy do tych, które malował Kurt. Jednak tym razem młoda artystka postanowiła podzielić się z fanami teledyskiem, w którym miała okazję zadebiutować.

Frances Bean Cobain zadebiutowała w teledysku

Córka Kurta Cobaina i Courtney Love zadebiutowała w klipie Cowgirl Clue. Dziewczyna jest przebrana za wróżkę i gra na keyboardzie. Jak Frances skomentowała swój udział w teledysku?

Moja urocza przyjaciółka Cowgirl Clue właśnie wypuściła swoje wideo do utworu "Icebreaker"! Miałam okazję być częścią jej topniejącej się bajki chociaż przez jeden dzień! Obejrzyjcie to, pochłońcie i zatańczcie do tego!

Poniżej możecie zobaczyć teledysk Cowgirl Clue.

Przeczytaj także

Córka pary muzyków pracuje także nad swoim debiutanckim albumem. Frances udostępniła nawet fragment swojego najnowszego utworu. W wywiadzie dla "E!" dziewczyna została zapytana o to, czy uważa, że jej tata, Kurt, byłby dumny z niej i z jej sztuki.

Jeśli chodzi o muzykę, to nie do końca chce nazywać się muzykiem czy artystą wizualnym, bo czuję, że każda cząstka mojej sztuki jest powiązana z inną. Czy chcę zatem kontynuować swoją karierę i zobaczyć dokąd to wszystko zmierza? Absolutnie. [...] Nie wiem jednak, czy chce się wypowiadać za kogoś innego, ale mam nadzieję, że on [Kurt] byłby dumny z tego, jakim jestem człowiekiem, nawet jeśli nie podobałby mu się kierunek, w jakim zmierza moja sztuka

Zobacz także: Córka Kurta Cobaina: Ch*j mnie obchodzi, co robili w latach 90.

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.