27.05.2019 12:17

Posłuchajcie kapeli, w której gra córka Kurta Cobaina. Czy muzyka spodobałaby się jej ojcu?

Córka Kurta Cobaina i Courtney Love zadebiutowała w teledysku, w którym jest przebrana za wróżkę. Myślicie, że klip i muzyka spodobałyby się jej ojcu?

Frances Bean Cobain w teledysku
fot: kadr z wideo

Nie od dziś wiadomo, że córka Kurta Cobaina i Courtney Love zapragnęła pójść w ślady swoich rodziców. Frances postawiła na muzykę i nie zwalnia tempa. Poza talentem muzycznym, dziewczyna jest także malarką i tworzy bardzo podobne obrazy do tych, które malował Kurt. Jednak tym razem młoda artystka postanowiła podzielić się z fanami teledyskiem, w którym miała okazję zadebiutować.

Frances Bean Cobain zadebiutowała w teledysku

Córka Kurta Cobaina i Courtney Love zadebiutowała w klipie Cowgirl Clue. Dziewczyna jest przebrana za wróżkę i gra na keyboardzie. Jak Frances skomentowała swój udział w teledysku?

"

Moja urocza przyjaciółka Cowgirl Clue właśnie wypuściła swoje wideo do utworu "Icebreaker"! Miałam okazję być częścią jej topniejącej się bajki chociaż przez jeden dzień! Obejrzyjcie to, pochłońcie i zatańczcie do tego! "

Poniżej możecie zobaczyć teledysk Cowgirl Clue.

Courtney Love oskarżona o zlecenie morderstwa byłego zięcia
Courtney Love oskarżona o zlecenie morderstwa byłego zięcia
Przeczytaj także Courtney Love oskarżona o zlecenie morderstwa byłego zięcia

Córka pary muzyków pracuje także nad swoim debiutanckim albumem. Frances udostępniła nawet fragment swojego najnowszego utworu. W wywiadzie dla "E!" dziewczyna została zapytana o to, czy uważa, że jej tata, Kurt, byłby dumny z niej i z jej sztuki.

"

Jeśli chodzi o muzykę, to nie do końca chce nazywać się muzykiem czy artystą wizualnym, bo czuję, że każda cząstka mojej sztuki jest powiązana z inną. Czy chcę zatem kontynuować swoją karierę i zobaczyć dokąd to wszystko zmierza? Absolutnie. [...] Nie wiem jednak, czy chce się wypowiadać za kogoś innego, ale mam nadzieję, że on [Kurt] byłby dumny z tego, jakim jestem człowiekiem, nawet jeśli nie podobałby mu się kierunek, w jakim zmierza moja sztuka "

Zobacz także: Córka Kurta Cobaina: Ch*j mnie obchodzi, co robili w latach 90.

Karolina Woźniak
Tagi: Nirvana Kurt Cobain