27.03.2020 09:28

„Coronavirus Rhapsody” to hit na jaki zasługujemy w tych trudnych czasach [VIDEO]

Epidemia koronawirusa rozprzestrzenia się po całym świecie. Władze większości państw wprowadziły stan kwarantanny, zalecając ludziom, aby siedzieli w domach. W tych warunkach, gdy ludzie mają więcej czasu wolnego, spędzonego w czterech ścianach, rośnie ich kreatywność. Poznajcie nowy hit na ten trudny czas.

„Coronavirus Rhapsody” to hit na jaki zasługujemy w tych trudnych czasach [VIDEO]
fot. FABRICE COFFRINI/AFP/East News

Tydzień temu informowaliśmy, że komik Dana Jay Bein na portalu społecznościowym Twitter opublikował tekst „Coronavirus Rhapsody” – nowej wersji szlagieru grupy Queen – „Bohemian Rhapsody”. Teraz okazuje się, że ten zabawny pomysł zainspirował innych. Właśnie otrzymaliśmy wersję audio podrasowanego na czas kwaranatnny hitu.

Queen
Queen
Przeczytaj także Powstała nowa wersja hitu Queen. Od teraz możecie nucić "Coronavirus Rhapsody"

Posłuchaj „Coronavirus Rhapsody”

Muzyczna wersja jednego z najbardziej rozpoznawalnych utworów grupy Queen, powstała pod okiem Adriana Grimesa, który postanowił wyśpiewać tekst utworu stworzonego przez Beina. W tle oczywiście lecą charakterystyczne nuty wielkiego hitu grupy Queen.

Patrząc na tempo działania Internautów, teraz należy tylko czekać aż ktoś nagra jeszcze nowy teledysk do utworu.

Queen
Queen
Przeczytaj także Brian May został w domu i uczy, jak grać solówkę gitarową z "Bohemian Rhapsody" [WIDEO]

„Bohemian Rhapsody” niezaprzeczalnym hitem

W 2018 roku „Bohemian Rhapsody” uznano za najczęściej słuchany utwór w serwisach streamingowych w historii. Piosenka co roku trafia na wysokie miejsca wszelkich zestawień Największych Hitów Wszechczasów.

Jej powszechna rozpoznawalność przyczyniła się także do sukcesu filmu „Bohemian Rhapsody” Bryana Singera. Produkcja opowiadająca o początkach grupy Queen i historii Freddy’ego Mercurego otrzymała cztery Oscary, w tym za kreację Ramiego Maleka jako lidera grupy.

Czytaj także: Kiedy kwarantanna jest za nudna – mężczyzna przebiegł maraton na własnym balkonie.

Utwór "Coronavirus Rhapsody"

Tagi: Newsy Queen Muzyka koronawirus