04.09.2019 12:26

Czy Guns N' Roses stworzy muzykę do nowego "Terminatora"?

Fani Guns N' Roses z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek informacje na temat przyszłości zespołu.W sieci pojawił się news, że zespół szykuje niespodziankę dla fanów "Terminatora"...

Guns N' Roses Terminator
fot. shutterstock.com

Słuchacze Guns N' Roses z niecierpliwością czekają na informacje na temat najnowszej płyty zespołu. Kapela reaktywowała się w 2016 roku i wyruszyła w trasę "Not In This Lifetime...". Od tego czasu w sieci pojawia się coraz więcej plotek na temat nowego albumu grupy. W sieci pojawiła się informacja, że Guns N' Roses jest w trakcie prac nad muzyką do filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie".

Czy Guns N' Roses stworzy muzykę do nowego "Terminatora"? 

"You Could Be Mine" był singlem Guns N' Roses, który promował album "Use Your Illusion". Utwór został również wykorzystany w filmie "Terminator 2: Dzień sądu". Na fanowskiej stronie zespołu, Guns Over Oz, pojawiła się informacja, że muzycy są obecnie zajęci tworzeniem piosenek do najnowszej części "Terminatora". Na Instagramie pojawił się wpis, z którego można wyczytać, że członkowie Guns N' Roses zostali zaproszeni na prywatny pokaz produkcji:

"

Źródło, które pracuje nad filmem "Terminator: Mroczne przeznaczenie" poinformowało nas, że czterech członków Guns N' Roses poszło na prywatny pokaz nadchodzącego filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem, żeby sprawdzić, czy chcą stworzyć piosenki do filmu. Najwyraźniej Slash był u Axla, żeby nagrać kilka rzeczy. Na razie tytuł piosenki nie jest znany, ale wszystko jest pewne na 100%. "

Guns N' Roses
Guns N' Roses
Przeczytaj także Czy piwo inspirowane Guns N' Roses zostanie wycofane? Nowe informacje w sprawie

Miejmy nadzieję, że to prawda. Guns N' Roses powraca na trasę "Not In This Lifetime...". Dotychczas zespół zagrał 153 koncerty. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i występy zaplanowane na jesień się odbędą, grupa będzie miała na swoim koncie 168 koncertów. 25 września 2019 roku Gunsi mają zagrać w Karolinie Północnej.

Zobacz także: Slash potwierdził, że Guns N' Roses rozpoczął pracę nad nowym albumem

Tagi: Guns N Roses Terminator Arnold Schwarzenegger