Czy Guns N' Roses stworzy muzykę do nowego "Terminatora"?

04.09.2019 12:26
Czy Guns N' Roses stworzy muzykę do nowego "Terminatora"?  Fot. . shutterstock.com

Fani Guns N' Roses z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek informacje na temat przyszłości zespołu.W sieci pojawił się news, że zespół szykuje niespodziankę dla fanów "Terminatora"...

Słuchacze Guns N' Roses z niecierpliwością czekają na informacje na temat najnowszej płyty zespołu. Kapela reaktywowała się w 2016 roku i wyruszyła w trasę "Not In This Lifetime...". Od tego czasu w sieci pojawia się coraz więcej plotek na temat nowego albumu grupy. W sieci pojawiła się informacja, że Guns N' Roses jest w trakcie prac nad muzyką do filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie".

Czy Guns N' Roses stworzy muzykę do nowego "Terminatora"? 

"You Could Be Mine" był singlem Guns N' Roses, który promował album "Use Your Illusion". Utwór został również wykorzystany w filmie "Terminator 2: Dzień sądu". Na fanowskiej stronie zespołu, Guns Over Oz, pojawiła się informacja, że muzycy są obecnie zajęci tworzeniem piosenek do najnowszej części "Terminatora". Na Instagramie pojawił się wpis, z którego można wyczytać, że członkowie Guns N' Roses zostali zaproszeni na prywatny pokaz produkcji:

Źródło, które pracuje nad filmem "Terminator: Mroczne przeznaczenie" poinformowało nas, że czterech członków Guns N' Roses poszło na prywatny pokaz nadchodzącego filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem, żeby sprawdzić, czy chcą stworzyć piosenki do filmu. Najwyraźniej Slash był u Axla, żeby nagrać kilka rzeczy. Na razie tytuł piosenki nie jest znany, ale wszystko jest pewne na 100%.

Przeczytaj także

Miejmy nadzieję, że to prawda. Guns N' Roses powraca na trasę "Not In This Lifetime...". Dotychczas zespół zagrał 153 koncerty. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i występy zaplanowane na jesień się odbędą, grupa będzie miała na swoim koncie 168 koncertów. 25 września 2019 roku Gunsi mają zagrać w Karolinie Północnej.

Zobacz także: Slash potwierdził, że Guns N' Roses rozpoczął pracę nad nowym albumem

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.