14.08.2019 11:50

Czy piwo inspirowane Guns N' Roses zostanie wycofane? Nowe informacje w sprawie

W maju 2019 roku świat obiegła informacja, że zespół Guns N' Roses pozwał browar, który produkował piwo o nazwie "Guns N' Rosé". Teraz pojawiły się nowe informacje w tej sprawie.

Guns N' Roses
fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Canarchy Craft Brewery Collective to firma, która sprzedawała browar o nazwie "Guns N' Rosé". Jak się później okazało, zakład Canarchy sprzedawał także czapki, koszulki, kufle, naklejki, guziki i bandany na których widniała nazwa "Guns N' Rosé". Portal The Blast dotarł do nowych informacji w sprawiesygnowania browaru nazwą, która kojarzy się z rockową grupą.

Nowe informacje w sprawie pozwu złożonego przez Guns N' Roses

9 maja 2019 roku Guns N' Roses złożyło skargę w sprawie nazwy piwa. Jak podaje Blabbermouth, od tego momentu obie strony są zaangażowane w dyskusje ugodowe:

"

Powód i pozwany Canarchy Craft Brewery Collective LLC są zaangażowani w dyskusje ugodowe od momentu złożenia skargi w dniu 9 maja 2019 r. 31 lipca 2019 r. powód i pozwany osiągnęli porozumienie, które zasadniczo rozwiązuje wszystkie roszczenia [...]. Strony są w trakcie finalizacji pisemnej umowy ugodowej [...] "

Guns N' Roses
Guns N' Roses
Przeczytaj także Niepublikowane utwory Guns N' Roses wyciekły do sieci

Na portalu Blabbermouth możemy również przeczytać, że w dokumentach widnieje informacja, że Slash, Axl Rose i Duff McKagan twierdzili, że firma Cranchy chciała zarejestrować nazwę piwa jako znak towarowy. Kiedy jednak zespół nie wyraził na to zgody, browar postanowił zrezygnować z tego pomysłu. Zakład zgodził się zatrzymać dystrybucję od marca 2020 roku.

Zobacz także: Slash potwierdził, że Guns N' Roses rozpoczął pracę nad nowym albumem

Tagi: Slash Guns N Roses Duff McKagan Axl Rose