Dom, w którym Kurt Cobain popełnił samobójstwo, trafił na sprzedaż

30.09.2019 14:46
Dom, w którym Kurt Cobain popełnił samobójstwo, trafił na sprzedaż Fot. . shutterstock.com

Kurt Cobain pod koniec swojego życia mieszkał w posiadłości w Seattle razem ze swoją żoną, Courtney Love. Tam też muzyk popełnił samobójstwo.

Dom przy 171 Lake Washington Blvd E w Seattle trafił na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Denny-Blaine i została zbudowana ponad 100 lat temu. Courtney Love i Kurt Cobain wprowadzili się do domu w 1994 roku. Krótko potem frontman Nirvany trafił na odwyk, z którego uciekł i popełnił samobójstwo.

Dom, w którym Kurt Cobain popełnił samobójstwo, trafił na sprzedaż

Posiadłość liczy 762,92 metry kwadratowe. W domu znajdują się cztery łazienki i cztery sypialnie. W nieruchomości znajduje się również winnica, a z ogródka jest widok na Cascades i jezioro Washington. Nieruchomość znajduje się 15 minut od centrum. Budynek został odnowiony w 1947 roku. Za ile można kupić posiadłość? Okazuje się, że obecni mieszkańcy zaproponowali 7,5 milionów dolarów.

Przeczytaj także

Courtney Love wyprowadziła się z tego domu niedługo po tym, jak jej ówczesny mąż, Kurt Cobain, popełnił w nim samobójstwo. Muzyk walczył z uzależnieniem od heroiny. 5 kwietnia 1994 roku strzelił sobie w głowę. Pod dom do dzisiaj przychodzą fani i zostawiają pamiątki, bluzki i listy na ławce obok posiadłości.

Zobacz także: Córka Kurta Cobaina pokazała kolekcję ubrań z rysunkami jej ojca

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.