06.08.2019 09:44

Gitarzysta Korna opuści zespół na trasie z Alice in Chains. Grupa znalazła już zastępstwo

Nastąpiła zmiana w szeregach zespołu Korn. Okazuje się, że Munky nie zagra niektórych koncertów z zespołem. Co jest powodem jego nieobecności?

Munky
fot. kadr z wideo YouTube: KoЯn 2017 Tour Gear Breakdown plus Interview with Munky and Head | Guitar Interactive TV

Korn jest obecnie na trasie z Alice in Chains. Po koncercie zespołu z Seattle w Polsce, grupa połączyła siły z nu metalową ekipą i wyruszyła na światowe torunee. Grunge'owa kapela promuje obecnie swój najnowszy album "Rainier Fog". W połowie września 2019 roku światło dzienne ujrzy świeżutki krążek Korna. 

Gitarzysta Korna opuści zespół na trasie z Alice in Chains

Okazało się, że Munky nie zagra na pięciu koncertach. Na Instagramie artysty pojawiło się oświadczenie, w którym gitarzysta wyjaśnia powód swojej nieobecności.

"

Od kiedy nasza rodzina czeka na narodziny naszej córeczki, nie będzie mnie na scenie od 6 sierpnia aż do 11 sierpnia. Wrócę w Detroit. Będzie mi was brakować w tym czasie. Jednak będziecie w dobrych rękach mojego bliskiego przyjaciela i brata, J.R. Bareisa... i oczywiście w rękach Korna [...].

Bardzo dziękuje naszym fanom za zrozumienie i wsparcie! "

"Head" z Korna o wypowiedzi Davida Silverii
"Head" z Korna o wypowiedzi Davida Silverii
Przeczytaj także Head z Korna: To wszystko jest spowodowane wybrakowaną pamięcią Davida

Munky razem z żoną tworzą udaną rodzinę. Para ma dwójkę synów, 6-letniego D'Angelo i 3-letniego Rocky'ego. Muzyk ma także córkę Carmellę z poprzedniego małżeństwa z Stephanie Roush.

Najnowsza płyta Korna zatytułowana "The Nothing" będzie miała premierę 13 września 2019 roku. To już trzynasty album zespołu. Dyskografię grupy zamyka "The Serenity of Suffering", który miał swoją premierę w 2016 roku.

Zobacz także: David Silveria pogodził się z Kornem? "Byłem niedojrzały, zraniony i wściekły"

Tagi: Korn