24.07.2019 14:20

Grupa cheerleaderek wbiegła na scenę na koncercie Queen [WIDEO]

Wyobrażacie sobie muzyków Queen otoczonych przez cheerleaderki? Taka sytuacja miała miejsce podczas ostatniego koncertu w Teksasie.

Do Queen dołączyła grupa cheerleaderek
fot. kadr z wideo YouTube: Queen + Adam Lambert – Fat Bottomed Girls - Live with Dallas Cowboys Cheerleaders 2019

Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Cóż, my też byliśmy pozytywnie zaskoczeni, kiedy zobaczyliśmy cheerleaderki tańczące do piosenki Queen. 10 lipca 2019 roku zespół zagrał koncert w Vancouver i tym samym rozpoczął trasę "The Rhapsody Tour". 23 lipca 2019 roku grupa zagrała koncert w Dallas w Teksasie. Podczas wykonywania jednej z piosenek na scenę wbiegła grupa cheerleaderek.

Cheerleaderki wbiegły na scenę podczas koncertu Queen

Zespół był w trakcie wykonywania piosenki "Fat Bottomed Girls". Nagle cheerleaderki wkroczyły na scenę, a tłum zwariował. Dziewczyny należą do zespołu The Dallas Cowboys Cheerleaders:

Trzeba przyznać, że zespół potrafi zrobić dobre show!

Brian May
Brian May
Przeczytaj także Brian May nazwał Adama Lamberta "prawdziwym fenomenem". Czy Freddie byłby dumny?

Trasa "The Rhapsody Tour" jest związana z wydanym w 2018 roku filmem "Bohemian Rhapsody". Produkcja zdobyła 4 Oscary i zaskarbiła sobie sympatię rzeszy fanów. Dzieło Bryana Singera nie do końca spodobało się jednak Sharon Osbourne, która ostro skomentowała obraz o Freddiem Mercurym. Nieprzyjemne słowa padły również w stronę Briana Maya. Żona Księcia Ciemności przyznała, że nie jest w stanie oglądać "Bohemian Rhapsody".

Zobacz także: Queen zachęca fanów do wystąpienia w nowych klipach grupy