24.07.2019 09:58

Gwiazdor "Stranger Things" pochwalił się talentem muzycznym. Posłuchajcie jego pierwszego singla

Jeden z głównych bohaterów serialu "Stranger Things" może pochwalić się nie tylko talentem aktorskim, ale także muzycznym. Posłuchajcie pierwszego singla aktora.

Stranger Things 3
fot. kadr z serialu Netfliksa "Stranger Things"

W 2017 roku świat dowiedział się o talencie muzycznym kilku aktorów ze "Stranger Things". Okazało się wówczas, że Gaten Matarazzo, który w serialu wciela się w rolę Dustina, ma zespół work_in_progress. Młodzi muzycy już koncertują po USA, a w ich repertuarze znalazł się utwór z repertuaru Pearl Jam. To jednak nie koniec niespodzianek. Finn Wolfhard, serialowy Mike Wheeler, podpisał kontrakt z kanadyjską wytwórnią muzyczną. Teraz przyszedł czas na kolejną gwiazdę "Stranger Things".

Gwiazdor "Stranger Things" wydał swój pierwszy singiel

Mowa o Joe Kerrym, aktorze, który w serialu Netfliksa wciela się w postać Steve'a Harringtona. Okazuje się, że chłopak jest już znany w świecie muzycznym. Od 2015 roku był członkiem zespołu Post Animals, w którym grał na gitarze. Zdecydował się jednak opuścić zespół na rzecz solowej kariery. O wydaniu singla, Joe Kerry poinformował fanów za pośrednictwem Instagrama:

kadr z serialu Stranger Things
kadr z serialu Stranger Things
Przeczytaj także Dzieciaki ze "Stranger Things" przemienią się w zombie. O czym opowie "Stranger Things: Zombie Boys"?

Jak brzmi singiel "Roddy"?

3. sezon "Stranger Things" miał swoją premierę 4 lipca 2019 roku. Ci, którzy zdążyli obejrzeć już najnowszą część serialu Netfliksa, czekają na jakiekolwiek informacje dotyczące 4. sezonu. Okazuje się, że zdjęcia mają ruszyć już w październiku 2019 roku, a kolejna seria ma zadebiutować pod koniec 2020 roku.

Zobacz także: Kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu "Stranger Things"?  

Tagi: Stranger Things