Jak brzmi "The Devil in I" Slipknota w wykonaniu dzieci? [WIDEO]

26.07.2019 10:19
Jak brzmi "The Devil in I" Slipknota w wykonaniu dzieci? [WIDEO] Fot. . kadr z wideo YouTube: The Devil in I by Slipknot / O'Keefe Music Foundation

Tego nikt się nie spodziewał. Grupka dzieci postanowiła wykonać piosenkę z repertuaru zespołu Slipknot. Jak im poszło? 

Dzieciom, które wykonują piosenki z repertuaru zespołu Slipknot, należy się ogromny szacunek. Nie tylko ze względu na to, że mają dobry gust muzyczny. Chodzi o to, że dobre wykonanie utworu metalowej grupy, nie należy do najłatwiejszych zadań. Grupka najmłodszych postanowiła jednak stawić temu czoła. Jak im to wyszło? Oceńcie sami!

Dzieci zagrały "The Devil in I" Slipknota

Wideo rozpoczyna się z chwilą, kiedy ojciec 8-letniej wokalistki wchodzi do garażu. Mężczyzna mówi, że wychodzi do pracy, życzy grupie miłej próby, ale na końcu przestrzega młodych, żeby pod żądnym pozorem nie grali utworów Slipknota. Co dzieje się dalej? Wideo możecie obejrzeć poniżej. 

Przeczytaj także

W opisie, który znajduje się pod nagraniem, widzimy, że wszyscy członkowie zespołu są poniżej 18 roku życia. Trzeba przyznać, że to całkiem imponujące. Coraz częściej dzieciaki zabierają się za wykonywanie rockowych lub metalowych utworów. Maluchy brały się już za granie piosenek Rammsteina, Queen czy nawet Toola. Teraz przyszedł czas na Slipknota.  Wydaje nam się, że jeszcze nie raz usłyszymy o tych młodych i zdolnych muzykach!

Zobacz także: 13-latka zaśpiewała funkowy cover Oasis w talent show

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.