Jeden z członków The Beatles miał romans z nastolatką. O kim mowa?

10.06.2019 14:00
Jeden z członków The Beatles miał romans z nastolatką. O kim mowa? Fot. : kadr z wideo

The Beatles to zespół, który zna chyba każdy słuchacz. O jednym z jego członków zrobiło się ostatnio bardzo głośno. O co chodzi?

Peggy Lipton urodziła się w 30 sierpnia 1946 roku w Nowym Jorku. Aktorka była znana z roli kelnerki, Normy Jennings, w serialu "Miasteczko Twin Peaks". 11 maja 2019 roku świat obiegła informacja, że Peggy zmarła w Los Angeles. Aktorka przegrała walkę z rakiem. Daily Mail odgrzebał wywiad z Peggy, która rzekomo w latach 60. XX wieku miała romans z Paulem McCartney'em. Warto dodać, że dziewczyna była wtedy nastolatką...

Paul McCartney miał romans z nastolatką?

Wszystko miało mieć miejsce na przyjęciu w Beverly Hills, kiedy The Beatles był na trasie po Stanach Zjednoczonych. Muzyk poznał wtedy 19-letnią Peggy Lipton. Mężczyzna podobno oczarował ją swoją grą na pianinie. Aktorka wspomina to tak:

[...] Następnie poszliśmy na górę. Wziął mnie w swoje ramiona i całował [...]. Wzięłam prysznic, żeby trochę zwolnić tempo, w którym to wszystko się dzieje i wyszłam owinięta ręcznikiem, pieścił mnie i ręcznik spadł na podłogę.

Przeczytaj także
Peggy Lipton w "Twin Peaks" Fot. fot: kadr z wideo

Podobno sytuacja miała miejsce nie tylko raz, a wszystko wskazuje na to, że romans trwał zanim Paul poznał Lindę, swoją pierwszą żonę. Jego spotkania z Peggy miały miejsce na 4 lata przed ślubem, czyli w 1965 roku.

Zobacz także: Top 10 najpopularniejszych utworów Paula McCartneya

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.