10.06.2019 14:00

Jeden z członków The Beatles miał romans z nastolatką. O kim mowa?

The Beatles to zespół, który zna chyba każdy słuchacz. O jednym z jego członków zrobiło się ostatnio bardzo głośno. O co chodzi?

The Beatles
fot: kadr z wideo

Peggy Lipton urodziła się w 30 sierpnia 1946 roku w Nowym Jorku. Aktorka była znana z roli kelnerki, Normy Jennings, w serialu "Miasteczko Twin Peaks". 11 maja 2019 roku świat obiegła informacja, że Peggy zmarła w Los Angeles. Aktorka przegrała walkę z rakiem. Daily Mail odgrzebał wywiad z Peggy, która rzekomo w latach 60. XX wieku miała romans z Paulem McCartney'em. Warto dodać, że dziewczyna była wtedy nastolatką...

Paul McCartney miał romans z nastolatką?

Wszystko miało mieć miejsce na przyjęciu w Beverly Hills, kiedy The Beatles był na trasie po Stanach Zjednoczonych. Muzyk poznał wtedy 19-letnią Peggy Lipton. Mężczyzna podobno oczarował ją swoją grą na pianinie. Aktorka wspomina to tak:

"

[...] Następnie poszliśmy na górę. Wziął mnie w swoje ramiona i całował [...]. Wzięłam prysznic, żeby trochę zwolnić tempo, w którym to wszystko się dzieje i wyszłam owinięta ręcznikiem, pieścił mnie i ręcznik spadł na podłogę. "

Yesterday
Yesterday
Przeczytaj także Co by było, gdyby zespół The Beatles nigdy nie istniał? Powstał o tym film
Peggy Lipton w "Twin Peaks"

Podobno sytuacja miała miejsce nie tylko raz, a wszystko wskazuje na to, że romans trwał zanim Paul poznał Lindę, swoją pierwszą żonę. Jego spotkania z Peggy miały miejsce na 4 lata przed ślubem, czyli w 1965 roku.

Zobacz także: Top 10 najpopularniejszych utworów Paula McCartneya

Tagi: Paul McCartney The Beatles Twin Peaks