Piosenka Metalliki uratowała kobietę przed atakiem pumy

01.08.2019 12:33
Piosenka Metalliki uratowała kobietę przed atakiem pumy Fot. . shutterstock.com

Dobra muzyka może uratować Ci życie. Potwierdzi to kobieta, która uniknęła ataku pumy, bo przestraszyła zwierzę piosenką Metalliki.

Cała sytuacja miała miejsce w Kanadzie. Dee Gallant postanowiła wyjść z psem na spacer. W pewnym momencie, kiedy radośnie kroczyła ze swoim pupilem u boku, poczuła niepokój. Jak sama określa, miała wrażenie, że ktoś ją obserwuje. Cóż, Dee miała rację, bo tuż za nią podążała puma.

Piosenka Metalliki uratowała kobietę przed atakiem pumy

Mieszkanka Duncan spojrzała przez ramię i dostrzegła zwierzę. Kobieta opisała moment spotkania z pumą magazynowi "Victoria News". Gallant zauważyła, że kilkanaście metrów za nią szedł kuguar, który nie spuszczał jej z oka:

Pamiętam, że pomyślałam: "O, jak fajnie, to puma". Później jednak zastanawiałam się, dlaczego to zwierzę wciąż za mną idzie. W końcu zaczęłam panikować i uznałam, że muszę to jakoś zatrzymać.

Przeczytaj także

Pierwsze, o czym pomyślała, było to, że powinna jakoś odstraszyć to zwierzę. Dlatego Dee zaczęła krzyczeć. Wtedy puma zatrzymała się na chwilę, ale to wciąż było za mało. Kobieta nie wiedziała, co jeszcze może zrobić. W końcu wpadła na ciekawy pomysł:

Szybko przejrzałam iTunesa i znalazłam piosenkę Metalliki "Don't Tread On Me". Uznałam, że to najgłośniejsza rzecz na moim telefonie, która prawdopodobnie mogłaby odstraszyć zwierzę. To była również wiadomość, którą chciałam przekazać pumie.

Pomysł okazał się trafiony. Kiedy tylko wybrzmiały pierwsze dźwięki, zwierze się wystraszyło i uciekło w krzaki. Dee Gallant od tego momentu jest wdzięczna zespołowi. Kobieta przyznała, że jeśli tylko miałaby okazje spotkać Jamesa Hetfielda, powiedziałaby mu, że jego muzyka uratowała jej życie.

Metallica w Polsce 2019

Zespół już niebawem wystąpi w Polsce. Metallica zagra w Warszawie w czwartek, 21 sierpnia 2019 roku, na Stadionie Narodowym. Ciekawe, czy zespół wykona "Don't Tread On Me"?

Zobacz także: Metallica zagra w Polsce 2019

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.