Film i koncert Slayera w kinach. Kiedy odbędzie się premiera?

03.10.2019 13:28
Film i koncert Slayera w kinach. Kiedy odbędzie się premiera? Fot. . Romana Makówka/Antyradio.pl

Tworzenie filmów koncertowych jest ostatnio bardzo popularne. Slayer postanowił pójść za ciosem i stworzyć własną produkcję, która trafi do kin.

Filmy koncertowe stały się bardzo modne. Wiedzą o tym Roger Waters czy Metallica. Do tego wąskiego grona artystów, którzy pokazują swoje koncerty w kinach, dołącza również Slayer. Zespół postanowił należycie pożegnać się z fanami. W 2017 roku kapela wystąpiła w Inglewood w Kalifornii, a ich show było rejestrowane. Zespół postanowił wykorzystać nagranie i pokazać je na wielkim ekranie.

Koncertowy film Slayera w kinach. Kiedy odbędzie się premiera?

"The Repentless Killogy" - taki tytuł będzie nosiła koncertowa produkcja, na którą złoży się krótki film i występ muzyków. Show zarejestrowano 5 sierpnia 2017 roku, a za wyreżyserowanie filmu odpowiada BJ McDonell. Głównym bohaterem będzie Wyatt, który jest byłym neonazistą i zakochuje się w Ginie, która razem z nim próbuje zerwać z gangiem, do którego należą. Organizacja The Hand Brotherhood nie zgadza się z ich odejściem i morduje ciężarną kobietę. Tak prezentuje się trailer produkcji: 

Przeczytaj także

W filmie występują Jason Trost jako Wyatt, a także Danny TrejoJessica Pimentel Tyler Mane. Produkcje będzie można obejrzeć w 1500 kinach na całym świecie. Premiera odbędzie się 6 listopada 2019 roku. 

Zobacz także: Slayer ujawnił szczegóły nowego koncertowego wydawnicta "The Repentless Killogy"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.