07.03.2019
Aktualizacja: 24.04.2019 13:35

Męskie Granie: Najlepsze covery utworu "Początek"

Męskie Granie 2019 zbliża się wielkimi krokami. Już w maju prawdopodobnie usłyszymy singiel promujący ogólnopolską trasę. Emocje jeszcze nie opadły po zeszłorocznej edycji dlatego prezentujemy Wam najlepsze covery utworu "Początek".

Męskie Granie 2018
fot: kadr z wideo

Czego możemy spodziewać się po Męskim Graniu 2019? Z pewnością czegoś świeżego, a przede wszystkim chwytliwego kawałka, który po przesłuchaniu od razu wpadnie nam w ucho. Warto również zaznaczyć, że jeśli mowa o artystach, to z pewnością oni także nas nie zawiodą. Już od 2010 roku, każdego lata mamy okazję usłyszeć fantastycznych wykonawców, którzy grają dla nas koncerty w największych polskich miastach.

Męskie Granie
Męskie Granie
Przeczytaj także Męskie Granie 2019: Kiedy odbędzie się 10. edycja muzycznego wydarzenia? [DATA, BILETY, CENY]

Męskie Granie "Początek": Najlepsze covery utworu Dawida Podsiadły, Korteza i Krzysztofa Zalewskiego

Męskie Granie 2018 przyniosło nam utwór "Początek", który okazał się ogromnym hitem. YouTube pęka w szwach od coverów tego popularnego numeru. Jesteście ciekawi, które z nich są najciekawsze?

Piotr Galiński w utworze "Początek"

Na pierwszy ogień pójdzie "Początek" w wykonaniu Piotra Galińskiego. Sam się określił jako One Man Band, bo młody artysta gra na wszystkich instrumentach. Nie, wzrok Was nie myli. Chłopak jest odpowiedzialny za nagranie partii perkusji, gitary, basu, wokalu i pianina. Jesteście ciekawi, jak brzmi utwór "Początek" w wykonaniu jednego człowieka?

Karolina Patoka "Początek"

Inny cover, który jest również godny uwagi jest ten w wykonaniu Karoliny Patoki. Trzeba przyznać, że dziewczyna ma talent i bardzo przyjemną barwę głosu. Słyszeliście już ten "męski" utwór w kobiecym wykonaniu?

Black Jeans "Początek"

Ostatnim coverem utworu "Początek" jest wersja akustyczna, którą wykonał zespół Black Jeans. Wykonanie różni się od oryginału i jest zagrane w nieco niższej tonacji. ale to nie odbiera mu uroku. Jesteście ciekawi, jak brzmi utwór Podsiadły, Korteza i Zalewskiego akustycznie?

Zobacz także: >>Męskie Granie: Skąd wzięła się nazwa i co oznacza?<<

Który cover spodobał Wam się najbardziej?

Tagi: Męskie Granie