17.05.2019 15:39

Najlepsze sposoby na plączące się słuchawki. Co robić, żeby się nie plątały?

Plączące się słuchawki to odwieczny problem miłośników słuchania muzyki. Wiemy jak je chować, żeby nie tworzyły się supły.

Słuchawki
fot: shutterstock.com

Plączące się słuchawki mogą wyprowadzić z równowagi nawet najspokojniejszego człowieka. Wiedzą o tym wszyscy, którzy uwielbiają słuchać muzyki chociażby podczas podróży komunikacją miejską. Można nawet odnieść wrażenie, że kiedy tylko odwrócimy wzrok, one w jakiś dziwny sposób same się plączą, żeby później uprzykrzyć nam życie. Koniec z tym! Przedstawiamy Wam najlepsze sposoby, dzięki którym zapomnisz o plączących się słuchawkach.

Sposób na plączące się słuchawki

Dlaczego słuchawki się plączą?
Dlaczego słuchawki się plączą?
Przeczytaj także Dlaczego słuchawki się plączą? Naukowcy znają odpowiedź

W sieci możecie znaleźć wiele filmików, dzięki którym dowiecie się, w jaki sposób pakować słuchawki, żeby później móc je z łatwością rozplątać. Postanowiliśmy wybrać dla Was najlepsze tutoriale, które pomogą Wam raz na zawsze pożegnać problem, który wyprowadza Was z równowagi.

Kolejna metoda polega na nawinięciu słuchawek na palec mały i wskazujący:

Osoby kreatywne mogą stworzyć stojak na słuchawki:

Dlaczego słuchawki się plączą?

W końcu każdy z nas zastanawiał się kiedyś, dlaczego tak się dzieje. Zaraz po wrzuceniu słuchawek do torebki czy plecaka, tworzą się węzły, które ciężko rozplątać. Naukowcy znaleźli jednak dobre wyjaśnienie tego zjawiska. Przeprowadzono szereg eksperymentów, których wyniki okazały się zaskakujące. Problemy z kablami prowadzą do tego, że ludzie coraz częściej decydują się na słuchawki bezprzewodowe.

Zobacz także: >>We śnie połknął słuchawkę Apple AirPods<<

Tagi: Duperele