Para uprawiała seks na koncercie Behemotha [18+]

08.07.2019 09:59
Para uprawiała seks na koncercie Behemotha [18+] Fot. . Romana Makówka / Antyradio.pl

Na jednym z koncertów Behemotha doszło do niecodziennej sytuacji. Do całego zajścia odniósł się Nergal, który nie krył zaskoczenia.

"I Loved You at Your Darkest" to najnowszy album Behemotha, który został wydany w 2018 roku. Zespół promował płytę i koncertował po Europie. Grupa grała na festiwalach muzycznych i podczas ostatniego wydarzenia, które miało miejsce w na duńskiej imprezie Roskilde, doszło do niecodziennej sytuacji. Na profilu Nergala pojawiło się wideo z zajścia. Filmik przedstawia parę, która uprawia seks oralny.

Para uprawia seks na koncercie Behemotha

Do całej sytuacji odniósł się Nergal, który ewidentnie był zaskoczony tym, co zobaczył:

Nie jestem weteranem, ale widziałem wiele rzeczy. Widziałem wiele... wczoraj zakończyliśmy sezon festiwalowy na legendarnym Roskilde Festiwalu w Danii. Koncert był naprawdę dobry, mocny i pełen reakcji ze strony lokalnej ekipy wikingów. Cieszę się widząc każdą reakcję na naszą muzykę. Cieszy mnie wszystko poza obojętnością. Nie mam problemu z ludźmi rzucającymi częściami swojej garderoby, z dziewczynami pokazującymi cycki... to WSZYSTKO jest dobre. Ale w całej mojej 30-letniej karierze NIGDY nie widziałem pary uprawiającej seks tuż pod sceną. Półnaga kobieta klęka przed półnagim facetem i robi mu loda przez dobre 5-10 minut, a on podnosi pięść i śpiewa do naszej miłosnej piosenki. Jakie to zajebiste?!? [...]

Przeczytaj także

Behemoth wystąpił w Polsce razem ze Slayerem. Koncert miał miejsce 4 czerwca 2019 roku. Jesienią zespół wróci na trasę koncertową razem z Zeal & Ardor, Whoredom Rife oraz In Twilight's Embrace. Grupa zagra dziewięć koncertów w Polsce.

Zobacz także: Behemoth nie bojkotuje Izraela jak inni artyści. Nergal wyjaśnia dlaczego 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.