08.07.2019 09:59

Para uprawiała seks na koncercie Behemotha [18+]

Na jednym z koncertów Behemotha doszło do niecodziennej sytuacji. Do całego zajścia odniósł się Nergal, który nie krył zaskoczenia.

Behemoth
fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

"I Loved You at Your Darkest" to najnowszy album Behemotha, który został wydany w 2018 roku. Zespół promował płytę i koncertował po Europie. Grupa grała na festiwalach muzycznych i podczas ostatniego wydarzenia, które miało miejsce w na duńskiej imprezie Roskilde, doszło do niecodziennej sytuacji. Na profilu Nergala pojawiło się wideo z zajścia. Filmik przedstawia parę, która uprawia seks oralny.

Para uprawia seks na koncercie Behemotha

Do całej sytuacji odniósł się Nergal, który ewidentnie był zaskoczony tym, co zobaczył:

"

Nie jestem weteranem, ale widziałem wiele rzeczy. Widziałem wiele... wczoraj zakończyliśmy sezon festiwalowy na legendarnym Roskilde Festiwalu w Danii. Koncert był naprawdę dobry, mocny i pełen reakcji ze strony lokalnej ekipy wikingów. Cieszę się widząc każdą reakcję na naszą muzykę. Cieszy mnie wszystko poza obojętnością. Nie mam problemu z ludźmi rzucającymi częściami swojej garderoby, z dziewczynami pokazującymi cycki... to WSZYSTKO jest dobre. Ale w całej mojej 30-letniej karierze NIGDY nie widziałem pary uprawiającej seks tuż pod sceną. Półnaga kobieta klęka przed półnagim facetem i robi mu loda przez dobre 5-10 minut, a on podnosi pięść i śpiewa do naszej miłosnej piosenki. Jakie to zajebiste?!? [...] "

Behemoth
Behemoth
Przeczytaj także Powstanie film dokumentalny o Nergalu. Jaki tytuł nosi produkcja?

Behemoth wystąpił w Polsce razem ze Slayerem. Koncert miał miejsce 4 czerwca 2019 roku. Jesienią zespół wróci na trasę koncertową razem z Zeal & Ardor, Whoredom Rife oraz In Twilight's Embrace. Grupa zagra dziewięć koncertów w Polsce.

Zobacz także: Behemoth nie bojkotuje Izraela jak inni artyści. Nergal wyjaśnia dlaczego 

Tagi: Behemoth