01.08.2019 10:27

Poczuj się jak członek Guns N' Roses dzięki nowym filtrom od Facebooka

Dwa światowe zespoły podzieliły się radosną informacją ze swoimi fanami. Facebook wprowadził nowe efekty do zdjęć, które pozwolą wam poczuć się jak członek waszego ulubionego zespołu.

Guns N' Roses Slipknot filtry
fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Czy kiedykolwiek myśleliście o zostaniu członkiem Guns N' Roses lub Slipknota? Dzięki Facebookowi teraz macie możliwość dołączenia do składu światowych zespołów. Co powiecie na maskę Coreya Taylora lub czaszkę Axla Rose'a z kultowej okładki płyty "Appetite for Destruction"?

Nowe filtry z Guns N' Roses i Slipknota na Facebooku

30 lipca 2019 roku na oficjalnym profilu Guns N' Roses na Facebooku pojawiła się informacja, że dostępne są nowe filtry do zdjęć. Dodatkowo, zespół ogłosił konkurs. Fani mogą nagrać filmik, na którym grają lub śpiewają do jednego z utworów Guns N' Roses z płyty "Appetite for Destruction":

"

GnFnR siebie z maską AR od Guns N' Roses. Podziel się swoim wideo z jamowania do "Appetite for Destruction" - jako Axl, Slash czy Duff - i wejdź do gry. Możesz wygrać zestaw "Locked N' Loaded Box Set". "

Guns N' Roses
Guns N' Roses
Przeczytaj także Niepublikowane utwory Guns N' Roses wyciekły do sieci

Informacją o nowych filtrach podzielił się również zespół Slipknot, który podobnie jak Guns N' Roses, udostępnił filmik na Facebooku:

Jeśli chodzi o Slipknota, fani mogą wybierać spośród nowych masek, które zespół zaprezentował w związku ze zbliżającą się premierą płyty "We Are Not Your Kind". Najnowsze wydawnictwo będzie już szóstym albumem i ukaże się 9 sierpnia 2019 roku. Dyskografię zespołu zamyka płyta ".5: The Gray Chapter" wydana w 2016 roku.

Corey Taylor
Corey Taylor
Przeczytaj także Corey Taylor wyjaśnia znaczenie tytułu najnowszego albumu
Tagi: Slipknot Guns N Roses Facebook