Poczuj się jak członek Guns N' Roses dzięki nowym filtrom od Facebooka

01.08.2019 10:27
Poczuj się jak członek Guns N' Roses dzięki nowym filtrom od Facebooka Fot. . Romana Makówka/Antyradio.pl

Dwa światowe zespoły podzieliły się radosną informacją ze swoimi fanami. Facebook wprowadził nowe efekty do zdjęć, które pozwolą wam poczuć się jak członek waszego ulubionego zespołu.

Czy kiedykolwiek myśleliście o zostaniu członkiem Guns N' Roses lub Slipknota? Dzięki Facebookowi teraz macie możliwość dołączenia do składu światowych zespołów. Co powiecie na maskę Coreya Taylora lub czaszkę Axla Rose'a z kultowej okładki płyty "Appetite for Destruction"?

Nowe filtry z Guns N' Roses i Slipknota na Facebooku

30 lipca 2019 roku na oficjalnym profilu Guns N' Roses na Facebooku pojawiła się informacja, że dostępne są nowe filtry do zdjęć. Dodatkowo, zespół ogłosił konkurs. Fani mogą nagrać filmik, na którym grają lub śpiewają do jednego z utworów Guns N' Roses z płyty "Appetite for Destruction":

GnFnR siebie z maską AR od Guns N' Roses. Podziel się swoim wideo z jamowania do "Appetite for Destruction" - jako Axl, Slash czy Duff - i wejdź do gry. Możesz wygrać zestaw "Locked N' Loaded Box Set".

Przeczytaj także

Informacją o nowych filtrach podzielił się również zespół Slipknot, który podobnie jak Guns N' Roses, udostępnił filmik na Facebooku:

Jeśli chodzi o Slipknota, fani mogą wybierać spośród nowych masek, które zespół zaprezentował w związku ze zbliżającą się premierą płyty "We Are Not Your Kind". Najnowsze wydawnictwo będzie już szóstym albumem i ukaże się 9 sierpnia 2019 roku. Dyskografię zespołu zamyka płyta ".5: The Gray Chapter" wydana w 2016 roku.

Przeczytaj także
Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.