11.06.2019 12:29

Powrót My Chemical Romance? Członek boysbandu puścił parę z ust

W ostatnim wywiadzie, jeden z braci Jonas przyznał, że prawdopodobnie dojdzie do reaktywacji My Chemical Romance. Fani są zachwyceni!

Powrót My Chemical Romance
fot: shutterstock.com

My Chemical Romance to zespół, który zakończył swoją działalność w 2013 roku. Od tego czasu minęło już 6 lat, a grupa dalej ma grono swoich wiernych fanów. Sam Gerard Way dementował plotki o tym, że powodem rozpadu były kłótnie, podziały, niepowodzenia czy jakiś wypadek. Teraz jednak świat obiegła informacja, że jest duże prawdopodobieństwo, że My Chemical Romance powróci na scenę.

Jonas Brothers o powrocie My Chemical Romance

Jonas Brother udzielał wywiadu dla KISS FM. Podczas śniadaniowej audycji jeden z braci wygadał się, że powrót My Chemical Romance jest bardzo prawdopodobny. Skąd miał takie informację? Okazuje się, że bracia Jonas mieli próby niedaleko sali, w której spotykała się grupa Gerarda Waya.

"

Mam trochę informacji. My Chemical Romance najwyraźniej grał próby obok nas w Nowym Jorku, a myślałem, że się rozpadli, więc... To ta plotka! "

15 artystów, którzy udowodnili, że makijaż jest nie tylko dla dziewczyn
15 artystów, którzy udowodnili, że makijaż jest nie tylko dla dziewczyn
Przeczytaj także 15 artystów, którzy udowodnili, że makijaż jest nie tylko dla dziewczyn

Całość możecie obejrzeć poniżej:

Oczywiście informacja nie została potwierdzona przez My Chemical Romance, ale fani już zwariowali na punkcie tej wiadomości. Kiedy tylko pojawi się więcej wieści, które świadczyłyby o powrocie słynnego zespołu, z pewnością was o tym poinformujemy.

Zobacz także: Pamiętasz te utwory? To znaczy, że byłeś emo

Tagi: Rock News Muzyka