29.07.2019 09:50

Powstaje film o Korze. Kto wcieli się w rolę wokalistki?

Olga Sipowicz, znana większości jako Kora, zmarła 28 lipca 2018 roku. Rok po śmierci wokalistki, jej mąż oświadczył, że szykuje się film o artystce.

film o Korze
fot. kadr z wideo YouTube: Kora Jackowska: "Artysta jest szczęśliwy kiedy tworzy"! [Fabuluuz]/TVN Series

Fani zapamiętają Korę, jako artystkę z ogromną charyzmą, talentem i silnym charakterem. Rozmowy na temat filmu, który miałby opowiadać o piosenkarce, toczyły się jeszcze za życia Olgi Sipowicz. Niestety nie podjęto kroków, żeby takowa produkcja powstała. Teraz jednak mąż artystki, Kamil, potwierdził, że powstaje film o wokalistce... I to nie jeden, a dwa! Kto wcieli się w Korę? Pod uwagę brane są dwie aktorki.

Powstaje film o Korze. Kto wcieli się w rolę artystki?

Nad produkcją czuwa mąż Kory, który zdradził w wywiadzie dla magazynu "Viva!", że powstanie zarówno film dokumentalny, jak i fabularny. Kto zatem mógłby zagrać Korę w filmie fabularnym? Kamil Sipowicz nie może na razie zdradzać nazwisk:

"

Padają różne propozycje, ale nie będę wymieniał konkretnych nazwisk. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek mógł zagrać Korę. Musi to być bardzo dobra aktorka, jakaś szamanka "

Kora
Kora
Przeczytaj także Kora żyła dłużej, bo paliła marihuanę? Tak twierdzi mąż piosenkarki

"Super Express" podaje jednak, że rozważane jest obsadzenie Olgi Bołądź lub Magdaleny Cieleckiej w roli artystki. Pierwsza jest brana pod uwagę ze względu na podobieństwo do piosenkarki, a druga odpowiada producentom charakterem i zadziorem.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy film pokaże życie Kory od dzieciństwa aż po dorosłość. Nie ma również żadnych informacji, czy ukazane zostaną ostatnie lata z życia artystki, które jak wiemy, nie należały do najłatwiejszych. Kiedy odbędzie się premiera produkcji? Na razie nie wiadomo. Wszystkie informacje będziemy podawać na bieżąco.

Zobacz także: "Madonny Kory" trafią na wystawę w Warszawie. Kolekcję będzie można obejrzeć bezpłatnie

Tagi: Kora Maanam